Nie som ten typ dievčaťa, ktoré musí randiť, len aby som niekoho mala.

Tak, ako milujem byť nezadaná, milujem byť zadaná. Je to krásny kolobeh, kde jednoducho musíš žiť šťastne či už s niekým alebo sama.

Viem, že nemusím byť viazaná, aby som bola šťastná. Tak isto ako viem, že nemusím byť single, aby som bola šťastná. Myslím, že sa veľakrát hovorí zbytočne o tom, ako je skvelé byť single a dávajú sa rady, ako to zvládnuť. Všetko má svoje výhody i nevýhody. Či sme s niekým, alebo nie.

Ak nájdem niekoho, koho budem mať radšej ako pocit byť single, je to vážne.

Ak nájdem pocit slobody a šťastia, kde sa cítim lepšie sama ako s niekým, je to vážne.

Viem čakať na toho správneho a viem, že sa to oplatí. Tak isto viem, kedy je načase opustiť istotu a vybrať sa do neznáma. Možno je to zvláštne, ale takýto kolobeh milujem. Milujem túžiť, milovať sa, hnevať sa, spoznávať, bozkávať sa a byť pani tajuplnou. Viem nenávidieť, odpúšťať, smiať sa, ale i plakať.

zdroj: Photo by Lawrson Pinson on Unsplash.com

Ak si niečo zaslúžim, tak sem s tým. Ak mám ešte čas na niečo, tak počkám.

Ak mám teraz spoznávať svet, nech len cestujem. Ak sa mám zaľúbiť, nech sa tak stane. Život je na to, aby sa žil. Možno som naivná, ale verím, že zo života si môžme spraviť krásne dobrodružstvo plné smiechu ale i sĺz. Veď tie sú dnes tak vzácne, keď celý svet drží emócie bokom. Sem s emóciami! Milujem ich.

Takisto ako milujem dobrú hudbu v aute, dážď, ktorý počujem na parapete, ako i polievanie kvetov. Zbožňujem chodiť nahá po byte takisto ako milujem chodiť bosá po tráve.

Som viac ako dobré dievča. Som možno komplikovaná, no o to viac je to iné. O to viac je to lepšie a o to viac žijem. Nebojím sa výziev, nebojím sa stereotypu, prehier ani úspechu.

Všetko to príde v správny čas a ja to prijmem s úsmevom na tvári a s odhodlanosťou.

Prijímam, ak niekto so mnou nechce už viac tráviť čas, tak ako prijímam nového človeka do môjho života. Už sa nechcem strániť životu ani opovrhovať ním.

Som viac ako len dobré dievča…

Pre všetky neisté, komplikované, odhodlané a krásne iné ženské. Fandím Vám.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.