Sú určité veci, ktoré ti zatiaľ nepoviem. Nie preto, že by som si nimi nebola istá, len preto, že ešte nie je správny čas, aby si ich počul. A tak ja, extrovertka všetkých čias, zostávam pri tebe ticho. 

Zaľúbila som sa do teba.

Vedela som to už dávno predtým, ako som o tom začala uvažovať. Zaľúbila som sa do teba ešte dávno pred tým, ako si ma oslovil. Zaľúbila som sa do teba ešte predtým, ako sme sa poznali, vtedy, keď som o tebe ešte len snívala. A potom … Zaľúbila som sa do teba vtedy, keď si v noci kráčal oproti mne a zobral si ma za ruku. Zaľúbila som sa do teba vtedy, keď si ma chytil za pás neskoro večer, aby si ma ochránil. Zaľúbila som sa do teba vtedy, keď si mi doniesol ruže a pobozkal si ma letmo do vlasov. Zaľúbila som sa do teba vtedy, keď si ma v svetle pouličnej lampy pobozkal prvýkrát. Zaľúbila som sa do  teba vtedy, keď si povedal, že si ma vážiš a si gentleman. Dal si mi znova chuť do života. Vrátil si mi úsmev na pery a vrátil si mi jas do očí. A každý deň sa do teba zaľúbim viac a viac vďaka tomu, že si. 

Zdroj: tumblr.com

Všetky chvíle s tebou sú nekonečné, no napriek tomu čas beží tak neúprosne rýchlo. Čakám na teba dlho, no sme spolu len chvíľu. Chvíľu, ktorú si v tom momente naplno užívam.

Chcem ti len povedať, že som tu pre teba. Som pripravená byť po tvojom boku vždy, keď sa stane niečo zlé, no aj keď sa budeš radovať. Chcem, aby si vedel, že sa na mňa môžeš spoľahnúť v každej situácii. Vieš, že ťa vypočujem zakaždým, keď za mnou prídeš. Nikdy ťa neodmietnem. Dovoľ mi starať sa o teba, pretože som strachom bez seba, keď neviem, čo sa s tebou deje. Záleží mi na tebe. Veľmi. Chcem, aby sme si tieto dni a chvíle užili spolu naplno. Aby si bol šťastný tak, ako som ja pri tebe. 

Tak prosím, nehraj so mnou hry, o ktorých aj tak dobre vieš, že nevyhráš. Buď mužom, do ktorého som sa zaľúbila a nemeň nič medzi nami.

Zdroj: hercampus.com

Sľúb mi len, že vždy, ak sa stane niečo zlé medzi nami,  budeme mať šancu to napraviť. Som dievča, ktoré hovorí vždy všetko na rovinu a nemám rada, keď neviem, na čom som. Nechcem, aby toto ticho trvalo dlho.

Neutekaj odomňa, prosím, zostaň tu a povedz mi, čo ťa trápi a hlavne, dovoľ mi ťa ľúbiť. 

„I just called to say I love you
I just called to say how much I care
I just called to say I love you
And I mean it from the bottom of my heart.“ – Stevie Wonder, I just called to say I love you 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.