Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nastúpili do výťahu a stlačila tlačidlo 13. Pomaly stúpali nahor. Všade boli veľké zrkadlá a on ju mal možnosť sledovať z každej strany. Boli ticho. Šmátrala v kabelke a hľadala kľúče od bytu.

Sledoval ju s úžasom. Nevedel sa vynadívať na jej postavu. Mala na sebe jednoduché červené šaty s mierne rozšírenou sukňou a ručne zdobeným čiernym opaskom s rôznymi kamienkami. Na nohách mala čierne otvorené lodičky na vysokých podpätkoch.

Bola v jeho očiach dokonalá ako vždy. Rád sa na ňu pozeral. No tentokrát to bolo iné. Prezeral si ju odspodu až nahor. Pohľadom preskakoval na zrkadlo, aby ju videl z každého uhlu. V červenej vyzerala ešte viac žensky, sexi a zmyselne. Pohľadom sa zastavil na jej hrudníku. Sledoval ju, ako rýchlo dýcha a jemu sa mysli tvorili najtajnejšie hriešne myšlienky.

zdroj: pexels.com

Túžil sa jej dotknúť, pritlačiť ju ku stene výťahu a cítiť jej dych. Dotknúť sa jej pier a hladiť ju po jej hebkej pokožke. Túžba sa stupňovala a on vedel, že to nemôže spraviť. Odvrátil zrak z jej tela nad dvere výťahu. Boli na 11. poschodí. Odľahlo mu, keď vedel, že čoskoro budú vystupovať.

Zdvorilo ho vtiahla do bytu, usadila a ponúkla kávu. Sedel na pohovke a mal trochu stiesnený výhľad do kuchyne, no videl priamo na ňu. Otvorila skrinku a načiahla sa po šálky. Jemne sa jej nadvihli šaty. Bol v koncoch. Zdvihol sa a šiel za ňou do kuchyne.

Bola zamyslená, a preto ani nepostrehla, že stojí rovno za ňou. Chytil ju za plecia a vychutnával si jej vôňu vlasov. Ako pocítila jeho ruky na pleciach, stuhla. Prešiel cez ňu prúd vášne, celá sa rozochvela a položila na linku dózu s kávou. Chcela sa otočiť, keď v tom zacítila horúce bozky na jej ramene. Jednou rukou prešiel po jej boku až na bruško a druhou si odhŕňal husté čierne vlasy, aby ju mohol pohltiť bozkami aj na jej krku.

Sklonila hlavu k ľavému ramenu a nechala sa unášať vášňou. Rukou jej pridŕžal vlasy, bozkával ju a hladil po brušku a zozadu mal výhľad na jej prsia. Dýchala rýchlejšie ako vo výťahu. Hrudník sa jej pri každom nádychu zdvíhal a jeho to stále viac a viac vzrušovalo. Pravou rukou prešiel na jej prsia a jazýčkom prechádzal od krku až po jej uško. Tíško zastenala a celá sa mu oddala.

zdroj: pexels.com

Voda v kanvici sa dlho varila, kým sa sama vypla. Zozadu sa k nej pritlačil a ona ucítila jeho vzrušenie. Bozky ustali. Otočila sa tvárou k nemu. Situácia sa na chvíľu upokojila, akoby si obaja v tom momente uvedomili, že robia niečo zakázané. Dychtivo však na seba pozerali. „Nemali by sme…“ zašepkala.

Objal ju. Odsunula sa z jeho zovretia tak, aby sa mu mohla pozerať do očí. Napätie sa medzi nimi dalo cítiť z diaľky. Bez slov na seba pozerali. V mysli sa jej vynárali výčitky, chcela sa mu vytrhnúť z náručia, ale zároveň mala obrovskú túžbu znovu cítiť jeho bozky.

Ruky mala položené na jeho hrudi, aby si udržala odstup. Vedela, že takto už dlhšie nevydrží. Držal ju nad zadkom a čakal, čo sa bude diať. Nechcel na ňu tlačiť, aj keď mal veľkú túžbu dokončiť, čo začal. Klesol jej zrak na jeho pery, rukou mu prešla z hrude po krku až do vlasov. Pritiahla si jeho tvár k svojej a začala ho bozkávať.

Jeho ruky klesli na jej zadok, pevne ho stisol a posadil ju na kuchynskú linku. Mal ju presne tak, ako túžil, tak aby mu neutiekla. Zatvorila oči a nechala sa unášať jeho slastnými bozkami a jemnými dotykmi. Všetkých miest, ktorých sa dotkol ju vzrušovali, akoby presne poznal jej túžby a potreby. Prešiel jej rukou po nohách až pod šaty, zatiaľ čo ona mu rozopínala jednou rukou košeľu a druhou sa hrala s jeho vlasmi.

zdroj: unsplash.com

Hlavy mali opreté o seba čelami a obaja tíško stenali. Rozopla mu košeľu, spustila ju na podlahu a pred ňou sa zjavil obraz muža s mierne zarastenou hruďou. Gombíky pri dotyku s podlahou nepatrne zaškriabali. Rozopínal sa a hltavo hľadel na ňu.

Chytila mu opasok, pritiahla ho, čo najbližšie k sebe a nohami ho obopla okolo pása. Nadvihol jej šaty a posunul si ju ešte bližšie. Nemala na sebe žiadne spodné prádlo. Prešla mu rukou do nohavíc a slastne sa s ním hrala. Medzi nimi sa striedali nežné dotyky s vášnivými bozkami. Keď do nej pomaly vsúval penis, zaryla sa nechtami do jeho chrbta a on nahlas zavzdychal. Vzrušovalo ju to. Užívali si každý pohyb a nemysleli na ich problémy. Boli len oni.

Tu a teraz.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.