Určite máš takého človeka vo svojom okolí aj ty. Je milý, dobrosrdečný, darí sa mu v práci, vie sa zabaviť, ale je aj zodpovedný… jednoducho má samé plusy. Avšak, v láske a randení sa mu vôbec nedarí. Ako je možné, že tí najlepší ľudia majú taký problém so vzťahmi?

Je to presne ten typ človeka, po ktorom túžia mnohí. Má vlastnosti aj správanie, ktoré by na svojom partnerovi ocenil nejeden človek. Ale on nejak nemôže nájsť tú svoju polovičku. A keď si niekoho nájde, končí to rýchlym fiaskom. Povieš si, že je zrejme príliš vyberavý. Vieš čo? Môže to byť pravda, ale prečo by aj nemal byť? Keď si dobrým človekom, chceš pre seba rovnako dobrého partnera. Neuspokojíš sa s hocikým, len aby si niekoho mala.

Nebudeš akceptovať neveru či klamstvá, len aby si nebola sama. Keď si verná, chceš aj verného partnera. Keď máš veľké sny, potrebuješ po boku niekoho, s kým za nimi pôjdeš. Potrebuješ mať po boku rovnakú povahu a na tom nie je nič zlé. Prečo sa okrem toho ešte nedarí v láske tým najlepším ľuďom?

Hovorí sa, že práve tieto typy ľudí nevidia v láske jediný a aktuálne potrebný zmysel života. Užívajú si ten svoj – cestujú, bavia sa s priateľmi, dosahujú úspechy v škole či práci, venujú sa svojim koníčkom. Nehľadajú lásku nasilu. Veria, že v ten správny čas príde sama. Radšej trávia čas doma s knihou v ruke ako v bare flirtovaním s neznámymi.

Sú to ľudia, ktorí majú utriedené svoje životné priority a nebudú strácať čas s niekým, o kom od začiatku vedia, že im za to nestojí. Radšej žiť spokojne sám, ako dvaja v nešťastí. Keď poznáš svoju cenu, neodovzdáš ju niekomu, kto si to nebude vážiť. A ak si dobrým človekom, ver, že na dobrého partnera sa oplatí počkať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.