Tvoja povaha je vlastne veľmi jednoduchá a vôbec nie si komplikovaný človek. Práve naopak, si veľmi prispôsobivá, túžiš po tom, aby každý bol spokojný a šťastný. Nechceš od života veľa. Chceš len krásne momenty, dobrých ľudí okolo seba a pohodové dni.

A to je ten problém. Dnes si to nie každý váži a ty to dobre vieš. Preto častokrát trpíš chybami druhých. Nechceš nikomu robiť starosti, byť na obtiaž a s každým chceš dobre vychádzať.

Ak niekomu sľúbiš, že udržíš jeho tajomstvo, svoj sľub dodržíš.

Vyberáš si svojho životného partnera veľmi dôkladne, pretože vieš, že to ovplyvní celý tvoj život.

Si skromná.

Objímaš dlho.

Si pokorná.

Nepáliš mosty, staviaš svoje vzťahy naozaj od základov.

Máš nádej.

Máš svoj názor, ale vypočuješ si aj iných. 

Citlivé ženy a dievčatá to majú ťažké. Sú empatické, vtipné, pohodové a okolie ich zbožňuje. No ak vstúpi do ich života niekto, kto im ublíži a poníži, znášajú to veľmi zle. Áno, uvedomujú si svoju hodnotu a vážia si samé seba, no nechápu ľudskú hlúposť a zlomyseľnosť. Zlí a nevedomí ľudia ich vyčerpávajú a snažia sa im vyhnúť.

No práve takých ľudí oni priťahujú nevedomky. 

Určite si sa nejeden raz pýtala samej seba, prečo ti život posiela väčšinou iba zlých ľudí, ktorí ťa využívajú a ty sa istý čas musíš z toho spamätávať. Som názoru, že dobrým ľuďom sa stávajú zlé veci. Možno to tak teraz nevidíš, ale raz to všetko bude dávať zmysel. Už nebudeš hovoriť, že neznášaš to, ako si citlivá. Budeš sa len usmievať a ďakovať. 

Vážiš si čo máš.

Nečakáš, že tvoj život bude k tebe vždy fér.

Uvedomuješ si svoju hodnotu, no aj hodnotu druhých.

Citlivé ženy nie sú také, ktoré by boli príliš emocionálne alebo až hysterické. Sú to ženy silné, ale pre dnešný svet príliš krehké. Sú to ženy, ktoré nemajú problém s ľuďmi, ale častokrát majú ľudia problém s nimi. Bez vážneho dôvodu. Proste využijú to, aké sú dobrosrdečné. A potom odkopnú. Citlivé dievčatá sú veľmi dobré priateľky a partnerky. Sú milujúce matky.

Dnešnú dobu neakceptuješ a nemieniš sa prispôsobiť. Nie si vypočítavá ani arogantná. Ak ti niekto ublíži, nehneváš sa naňho, ale na seba. Ak máš smutné dni, tráviš ich sama pretože nechceš nikoho so svojimi problémami zaťažovať.

Občas sa bojíš spoznať niekoho nového, pretože sa bojíš, že sa opäť zraníš. Obdivuješ lásku a vážiš si ju. Máš pred ňou veľký rešpekt.

Obdivujem ťa, drahá citlivá duša.

Si príkladný človek plný citov, fantázie a krásnych myšlienok.

Chráň si to. Prosím.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.