Drahí muži, 

my ženy si Vás skutočne vážime, milujeme Vás a nie len že ste skvelými kamarátmi, ale aj úžasnými partnermi na ceste životom. Vzhliadame k Vám, milujeme Váš humor, Vaše názory a ďakujeme, že nás dennodenne podporujete.

Tento článok preto venujem dvom typom mužov a chlapcov:

1, mužom, ktorí sú skvelí, nepotrebujú si nič dokazovať a uvedomujú si hodnoty – vďaka, že Vás máme!

2, mužom, o ktorých píšem, život nás učí

Drahý, prečo podvádzaš svoju priateľku? Ak nie si vo vzťahu šťastný, jednoducho z neho odíď. Dovoľ, aby niekto iný mohol tvoju ženu urobiť šťastnou. Buď muž a postav sa k tomu zodpovedne. Máš ženu, ktorá ťa miluje. No ak jej už nechceš dávať lásku, jednoducho jej to povedz a netráp ju. Prosím, nepíš ani druhým ženám. Dokazuješ si to, že je o teba stále záujem? Ale prosím ťa…

unsplash.com

Drahý, verím, že sa nemusíš každý víkend opíjať so zámerom, aby si zbalil na jednu noc dievča a potom nariekať, že si sám a chcem konečne plnohodnotný vzťah. Na dobré sa čaká a tak to platí aj vo vzťahoch.

Drahý, predtým, ako začneš znevažovať krásu ženy, pozri sa na tu svoju. Ak sa ti nepáči nejaké dievča, nemusíš ju zosmiešňovať a hovoriť, že je škaredá. Každý máme iný vkus a každému sa páči niečo iné.

Drahý, predtým, ako opäť začneš nadávať na dievča, ktoré opäť pridalo na instagram svoju odhalenú fotku, premysli si, či je i tvoja fotka v aute za volantom a s fejkovými hodinkami ozaj to, čo svet potrebuje vidieť.

Drahý, nehraj to na bezcitného. Každý máme city, tak sa podľa toho aj správajme. Je skvelé, ak aj ty raz za čas povieš, ako sa cítiš a čo si myslíš. To, že si muž, neznamená, že musíš mať srdce z kameňa.

pexels.com

Drahý, to, že si muž, neznamená, že musíš neustále piť, nadávať a fajčiť. Každý máme svoj rozum a svoje vlastné názory. Tak sa nimi riaďme. To, že sa neustále opíjaš a dokazuješ si svoju silu nad ostatnými, len aby si si niečo dokázal pred tvojimi falošnými kamarátmi, ešte neznamená, že si našiel skutočné šťastie.

Drahý, to, že máš BMW od otca a najnovší ajfón, nič neznamená. Nepovyšuj sa nad ostatných. Makaj sa sebe sám a potom niekomu hovor, ako ťažko si niečo získal.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.