Ľudia s tetovaním sú častokrát tie najvyrovnanejšie duše, milujúce všetko živé. Spoločnosť ich však stále skostnatene považuje za akýchsi „buranov“.

thigh-tattoos-for-women-28

foto: pixabay.com

Konzervatívnosť spoločnosti však nie je dôvod k zavrhnutiu tvojej túžby k tetovaniu. Iste…ľudstvo sa šmahom ruky prerobiť nedá, no dá sa s tým vybabrať!

„Ako budeš vyzerať?“ a „keď budeš stará, to nebude pekné!“ … „Určite si nenájdeš kvôli tomu prácu!“ Tieto otázky si vypočuje isto každý, kto svoj potetovaný sen zverí nejakej blízkej nepotetovanej 🙂 osobe. Pravdou však stále bohužiaľ zostáva, že lepšie pracovné posty vyžadujú reprezentatívny výzor.

back-tattoos-for-women-7

foto: pixabay.com

A čo ak ti poviem, že cez deň môžeš byť dôstojná manažérka a večer pokreslená divožienka?

Stačí si rafinovane premyslieť svoje miesto na tetovanie. Zvoliť kresbu rovno na rameno či celú ruku, by naozaj nemuselo byť hneď to pravé orechové. Cez zimu to síce v práci hravo skryješ, no v letných šatách to neuhráš.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
underboob-tattoos-designs-for-women-79

foto: pixabay.com

Zvoľ si ako plátno radšej stehno, lýtko, hrudník, bok, pás… Toľko miest, na ktorých sa dá nádherne vyhrať s farbami!

V práci sa potom môže o tom, že si pokreslená, len pošuškávať. Keď už aj…aspoň majú o čom klebetiť 🙂 Koniec koncov, nepíšem ti tu nič bez toho, aby som to najprv otestovala, sama mám tetovanie cez ľavé stehno a isto len pri tom neskončím.

11046828_1045679242125412_3578431496375302780_n

foto: autorka článku

WUALA! Búram mýtus, že tetovanie a dôstojné pracovné miesto sa skĺbiť nedá!

Ale toto moje malé veľké tajomstvo rafinovane predvediem len vtedy, keď sa to hodí.

Mimo iné, odkedy mám tetovanie milujem nosiť do práce sukňové kostýmy. Ženy sa zvedavo pýtajú, kde som kúpila také vzorové silonky. S úškrnom a tajomstvom presvitajúceho tetovania odpoviem: „To ja som ten vzor!“

Komentáre