Baran:

Baran patrí medzi odvážne a vášnivé znamenia. Medzi jeho slabosti patria netrpezlivosť a agresivita v niektorých prípadoch.

Lev: 

Medzi silné stránky Leva patrí tvorivosť, kreativita a srdečnosť. Ich slabosťou je arogantnosť, príliš veľké ego a občasná namyslenosť.

Strelec:

Silné stránky strelca zahrňujú idealizmus a veľký zmysel pre humor. Ich slabosťou však je časté flirtovanie a veľmi veľká netrpezlivosť.

Býk:

Medzi silné stránky býka patrí spoľahlivosť a oddanosť. Vie byť oddaný jednej osobe aj celý život. No ich slabosti sú tvrdohlavosť a to, že chcú vlastniť všetok majetok sveta.

zdroj: unsplash.com

Panna:

Znamenie panna je veľmi lojálne, pracovité a perfekcionistické. No ich nedostatky sú znepokojujúce – sú na seba veľmi kritický a aj voči ostatným vedia byť nepriateľské znamenie.

Kozorožec:

Silné stránky kozorožca sú zodpovednosť, disciplinovanosť a sebaovládanie. Keď sa v niečom zatnú, vedia vydržať až do konca a vždy si idú za svojími snami. No ich slabosťou je to, že si myslia, že vedia všetko najlepšie a nedajú si vôbec poradiť.

Blíženci:

Medzi silné stránky patrí to, že blíženci sú veľmi láskyplné a zvedavé znamenie, ktoré je však aj veľmi intelektuálne. Medzi jeho slabosť patrí nervozita, stres, nerozhodnosť a nekonzistentnosť.

Váhy: 

Váhy sú veľmi dobré v tom, že majú pred inými rešpekt a vážnosť. Ich nedostatkom je však vyhýbanie sa konfrontácii. Neviedia nájsť v živote rovnováhu.

zdroj: unsplash.com

Vodnár: 

Medzi silné stránky vodnára určite patrí to, že sú originálne znamenie a hlavne nezávislé. Vodnári sú aj veľmi dobrí hlbokí myslitelia, ktorí pomáhajú ľudom. No veľmi často dokážu rýchlo vzplanúť a nahnevať sa.

Škorpión:

Škorpión je veľmi vynaliezavé znamenie, veľmi odvážne a ničoho sa nebojí. No sú zato aj veľmi žiarliví a tajomní.

Rak: 

Toto znamenie dokáže byť veľmi nápadné, lojálne a aj sympatické. No sú veľmi manipulační a náladoví, často krát aj emocionálne labilní.

Ryby: 

Ryby sú veľmi súcitné a riadia sa vždy inštinktom. Ich slabosťou však je, že unikajú realite a ľutujú sa. No hlavné je, že sú priateľské, no nie?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.