Teraz sa nejdeme rozprávať o silných a nezávislých ženách, ktoré to preháňajú a vyhýbajú sa láske, pretože si chcú niečo dokázať. Hovorím o ženách, ktoré sú inteligentné, múdre a vedia, akú majú hodnotu. 

Láska je zvláštna. Je súčasťou nášho života podstatne väčšinu času, či už v zlom alebo v dobrom. Avšak aj tak sa nájdu ľudia, ktorí sa jej vyhýbajú. Dnešné ženy veria iným silným ženám. Veria v ženy, ktoré sa vedia postaviť za seba a neschovávajú sa za svojho partnera či manžela. Silné ženy sú nezávislé, sú šťastné a nepotrebujú človeka, aby im dal stabilitu a pokoj v živote. Už ju majú a preto chcú niekoho, kto ich v tom bude podporovať a vytvárať prostredie, ktoré si už vybudovali.

Potrebujú sa stále aj vo vzťahu rozvíjať a pokračovať vo svojej práci, preto sa nestane, že by sa niečoho vzdali alebo začali na to kašľať len preto, lebo si našli lásku.

Silná žena sa možno zdá trochu viac komplikovanejšia, no v skutočnosti ju vo svojom živote chce každý muž, ktorý chce niekoho, kto je vyspelý a uvedomelý. Presne týmto je múdra a inteligentná žena, ktorá si je sama sebou istá, ale tak zdravo a prirodzene. 

Nie je egoistická alebo urážlivá. Pracuje na sebe každý deň a vie, čo je pre ňu najlepšie. Priťahuje ju len pozitívna a povznášajúca sa osoba, ktorá ju neťahá naspäť, ale naopak, učí ju rásť a stáva sa vďaka nej lepšou osobou. Vždy si chce všetko vysvetliť a neznáša toxické správanie a sťažovanie sa.

Nemieni tolerovať niekoho, kto je pre ňu toxický a kto jej neprináša do života nič dobré. V tom prípade odchádza, aj keď ju to možno mrzí, no vie, že tak je to pre ňu lepšie.

Radšej dá energiu tomu, kto si ju zaslúži a kto jej ju opätuje.

Múdra a inteligentná žena nie je vôbec egoistická, je veľmi priama a ver, že život s ňou bude nezabudnuteľný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.