Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Kto z nás je viac šialený? Pred hodinou som ti poslala správu, na ktorú som ani nečakala odpoveď a teraz spolu sedíme v aute a mierime priamo do Tatier. Nie nadarmo sa hovorí, že neplánované veci sú tie najlepšie. Vyliezli sme na diaľnicu a stojíme na prvej benzínovej pumpe. Dopĺňame energiu kávou, ktorej chuť miešame s cigaretou a smejeme sa obaja na tejto akcii.

Pozerám na teba a v hlave mám len tri slová. Prototyp slušného chlapca. Blond vlasy a modré oči. Kde ja som sa vlastne k tebe dostala. V záchvate smiechu sadáme do auta a vydáme sa na cestu. Cestu si skracujeme besným prepínaním rádia a hľadaním pesničky, na ktorú môžeme spoločne vydávať akési zvuky v domnienke, že je to spev. Po ďalších zástavkách sa úspešne blížime k cieľu.

Neviem sa dočkať chvíle, keď sa zatvoríme do izby a vylezieme z nej až keď nás bude trápiť hlad. Po toľkom smiechu sa na chvíľu odmlčím a zapozerám na teba. Všimneš si to, otočíš sa na mňa, ale stále sa sústredíš na jazdu. Položíš ruku na moje koleno, pohladíš ma a jemne sa usmeješ. Moje prsty napodobňujú chôdzu po tvojej ruke a opätujem ti dotyk na nohe. Pomaly rukou stúpam po tvojom stehne a zastavím sa. Naše pohľady sa znovu stretnú a tvoj úsmev je prekliate šibalský. Napadlo nám presne to isté.

zdroj: pexels.com

Rozopínam ti pomaly nohavice. V tichosti šoféruješ a nechávaš všetko iba na mne. Sleduješ cestu a občas pohľadom zájdeš do tvojho rozkroku. Vsúvam ti ruku do nohavíc a hneď cítim tvoje vzrušenie. Bože, tvoj penis je tak dokonalý. Keď ho vytiahnem, neviem sa pohľadom naň nabažiť. Prekrásne ti stojí a ja mám naň stále väčšiu chuť. Odopínam si pás. V aute sa rozblázni červená kontrolka a neznesiteľný zvuk, ktorý aj tak obaja ignorujeme.

Mierne ti odtiahnem nohavice a prehupnem sa na sedadle na kolená. Pevne ti ho držím v ruke a pomalým krúživým pohybom ťa začnem robiť. Sleduješ stále cestu a občas pohľadom prejdeš na mňa. Medzitým ako tvoj pohľad smeruje dolu, ucítiš ako ti moje sliny dopadajú na žaluď. Rukou ich jemne po ňom roztieram. Priblížim sa hlavou nižšie a jazykom sa ho nežne dotknem. Ucítim ako mi chytíš hlavu a tlačíš ju nižšie. Pritlačím pery k sebe a začnem ho vsúvať do úst. Pekne hlboko a celého. Tak, ako to máš rád.

Začnem ťa poriadne fajčiť, pridávam na rýchlosti a moje sliny nestíham prehĺtať, tak ich púšťam rovno naň. Znovu spomalím a pritlačím si ho na líce, až ho vytiahnem von a viackrát to zopakujem. Hneď potom si ho dám celého do úst a pomaly ho vyťahujem von. Mám chuť sa s ním hrať stále. Viem ale, že sme blízko zjazdu z diaľnice, tak pridám na tempe. Pravidelnými krúživými pohybmi ťa čoskoro privádzam k vrcholu. V ústach cítim tvoj pulzujúci penis a tiché vzdychy sa rozliehajú do hudby.

Tvoje vzrušenie pomaly klesá a ja prehĺtam semeno. Ešte ti ho chvíľu lížem. Sadnem si naspäť na sedadlo a zapnem si pás. Všimnem si, že pozeráš na mňa. „No čo miláčik? To si ešte dnes odpracuješ,“ usmejem sa a otočím hlavu. Prešli sme odbočku. Obaja sa začneme smiať. Toto sa môže stať len nám.

Komentáre