Kompatibilita partnerov vo vzťahu

Myslíš, že by vám to spolu mohlo vydržať a ste si naozaj súdení? Dnes sme si pre teba pripravili kvíz, v ktorom zistíš, či ste pre seba stvorený. Tvoje odpovede napovedia, či to má budúcnosť, preto odpovedaj naozaj úprimne. Ako je na tom vaša kompatibilita vo vzťahu?

Dokážeš si s ním predstaviť spoločnú budúcnosť?

Máte nejaké spoločné záujmy?

Instagram/sophieklex

Máte pred sebou nejaké tajnosti?

Rozprávate sa spolu o peniazoch?

Zhodujú sa vaše názory o založení rodiny a počte detí, ktoré by ste chceli?

Instagram/dajanaic

Máte rovnaké plány a sny do budúcnosti?

Čo sa stane po tom, ako sa pohádate?

Klape vám to v posteli?

Dokážete robiť vo vzťahu kompromisy?

Instagram/about.desiree

Vychádzate navzájom so svojimi rodinami?

Si s priateľom kompatibilná? Tieto otázky odhalia, či vám to spolu vydrží
NEVYZERÁ TO VEĽMI RUŽOVO.
Vy dvaja sa odlišujete v tak veľa veciach, že vás to skôr či neskôr dobehne. Keďže sa nedokážete zhodnúť ani v maličkostiach, ako chcete riešiť vážne situácie, ktorým budete musieť neskôr čeliť? Pokiaľ to nezmeníte, s najväčšou pravdepodobnosťou vám to dlho nevydrží.
EŠTE NIČ NIE JE STRATENÉ.
Nachádzate sa ako keby na rázcestí. V niektorých veciach si rozumiete veľmi dobre, no nájdu sa aj také, ktoré vás rozdeľujú. Ak sa budete o svoj vzťah starať a pracovať na zlepšení, môže to medzi vami dopadnúť veľmi dobre. No rovnako to môže skončiť, ak to necháte tak.
MÁTE PRED SEBOU SĽUBNÚ BUDÚCNOSŤ.
Tvoje odpovede svedčia o tom, že to medzi vami klape a zhodujete sa v tých najdôležitejších veciach. Ak to takto pôjde ďalej, možno spolu ostanete naozaj do konca života. Nezabúdaj na to, že aj keď ste spriaznené duše, o vzťah sa treba starať aj naďalej.

Aj keď je vaša kompatibilita v poriadku, no ty máš pocit, že by si sa chcela partnerovi ešte viac páčiť, buď pre neho príťažlivá každý deň. V našom nedávnom článku nájdeš 5 maličkostí, ktoré môžeš urobiť aj v dlhodobom vzťahu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy