pexels.com

Vieš, aká si priateľka podľa tvojho znamenia zverokruhu? Ak sa nájdeš medzi týmito, tak patríš k tým najlepším! 

1. Strelec – Dievčatá v tomto znamení sa radia medzi tie najlepšie priateľky. Zo začiatku si chránia svoje srdce, no ak sa prebiješ až do jeho vnútra, ukáže ti krásnu a úprimnú lásku. Voči sebe samej sú vždy kritické a snažia sa zo seba dostať maximum. Často však vedia pozdvihnúť svoju polovičku a vždy v nej vidia to najlepšie. Pohádať sa s nimi je veľmi ťažké, pretože dokážu ustúpiť a to aj vďaka tomu, že ostatných dávajú na prvé miesto. Ak sa raz zamilujú, dajú do toho celé srdce.

2. Ryby – Patria medzi znamenia, ktorým môžeš najviac dôverovať. Keď si ťa raz vyberú, ver, že sa vždy postavia na tvoju stranu. Sú veľmi citlivé a senzitívne a tak dokážu odhadnúť tvoju zlú náladu, aj keď sa to budeš snažiť zamaskovať. Ryby dokážu byť veľmi empatické a preto je takmer nemožné sa s nimi pohádať. Ak niekde urobia chybu, nemajú problém prísť a ospravedlniť sa. Vo vzťahu s nimi žiadne hádky a nepríjemne boje medzi partnermi nehrozia.

3. Kozorožec – sú to rodené perfekcionistky. Takže ak sa jedná o vzťahy, pôjdu do toho naplno, musíš však rátať s ich dominanciou. Vo vzťahu ťa budú stále chrániť a stáť po tvojom boku, nech už sa rozhodneš čeliť čomukoľvek a komukoľvek. Ľudia, ktorých milujú sú pre ne najdôležitejšími. Kozorožci majú problém ukazovať svoje pocity, a preto ak sa uvoľnia a otvoria sa ti, tak sa môžeš považovať za jedinečnú osobnosť.

zdroj: pexels.com

4. Váhy- sú tie najmilšie zo všetkých znamení. Snažia sa vyhýbať konfliktom a udržiavať všetko v rovnováhe. Taktiež sa snažia byť stále pozitívne naladené, no ak ich niekto sklame, pociťujú to veľmi hlboko. Vo vzťahu viac dávajú ako berú, a tak ťa nikdy nebudú o nič prosiť. Sú prirodzené charizmatické a obľúbené v spoločnosti, preto vzťah s nimi často konči kvôli neodôvodnenej žiarlivosti. Ich partner musí túto vlastnosť znášať a vedieť ovládať žiarlivosť,

5. Blíženci – majú často dve tváre. Vedia byť veľmi zábavné a prispôsobivé, no na druhej strane sa dokážu správať a cítiť negatívne. Vo vzťahu sa samozrejme pokúšajú ukázať tú dobrú stránku, avšak každý z nás má niekedy zlý deň. Ich partner ich musí tolerovať také, aké sú a zároveň ich milovať aj s chybami. Týmto ťa na oplátku príjmu takého aký si, pretože tomu dobre rozumejú. Vážia si loajalitu a dôveru, ale ak raz prekročíš tieto hranice, nemajú problém ťa odstrihnúť. Druhé šance dávajú len zriedkakedy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy