Dnes ráno som vstal o 6:00 na hlasné kňučanie môjho psa, ktorého som vypustil na záhradu s plným mechúrom. Narýchlo som polial časť záhrady, kam nedočiahne automatická závlaha a dal som si v kuchyni variť tri vajíčka na tvrdo. Pozerám na hodinky a čakám, kým prejde 10 minúť, aby som mohol raňajkovať.

Počas čakania na uvarenie vajíčok som rýchlo vybehol hore do spálne a ranným bozkom prebudil Ninu, ktorá ma prišla včera pozrieť s fľašou vína. S Ninou som už v minulosti spal a je naozaj dobrá. Stále jedným okom pozerám na čas, aby som stihol zbehnúť do kuchyne, no Nina mi dala facku prekvapenia.

Vzala si ho do rúk a počas bozkávania ma honila, stále rýchlejšie a rýchlejšie. Podľahol som chveniu a ocitám sa na lopatkách v strede postele, zatiaľ čo Nina mi dáva hlboký blowjob tak poctivo, až jej tečú sliny. V rauši orgií zabúdam na čas a vlastne aj na to, že si varím raňajky. Teraz Nina raňajkuje mňa a ja sa pripravujem na odplatu. Otáčam ju do polohy 69, aby som dal priestor na prácu mojim ústam.

Je tak mokrá, že nepotrebujem vlastné sliny. Hráme sa jeden s druhým a vychutnávam si pomalý východ slnka s fajkou a mokrou kamarátkou Ninou. Keď už sme obaja v tom najlepšom, Nina sa otáča na chrbát, priam až akrobaticky si dáva nohy za hlavu a naznačuje mi, že môžem začať. Opretý na rukách sa pozerám na to krásne dievča podo mnou a vnikám do nej.

V tejto polohe je sex najlepší. Môžem ísť tak hlboko, ako to len pôjde a je vo vnútri tak horúca, že ma to privádza k šialenstvu. Prirážam na doraz a Nine sa to páči, drží ma za panvu a pomáha mojim pohybom. Finále ranného sexu skončilo Nine na prsiach a s radosťou v jej a v mojich očiach.

Na tie vajíčka som už počas dňa nedostal chuť. Len si celý deň chillujem, ležím na záhrade, popíjam víno z otcového archívu a večer budem čakať, že zvonu zaznoví Nina a postará sa o moje raňajky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.