Súťaživosť je dobrá vec, ktorá nás posúva dopredu a plní nám ciele. Ľudia medzi sebou odjakživa súťažili a porovnávali sa. Avšak niektorí majú tejto vlastnosti viac, ako je možno zdravé.

Milujú pocit víťazstva a idú si za ním za každú cenu. Ak sa však stretnú takto namotivovaní dvaja ľudia, jeden sa musí stať porazeným. To však už môže byť veľmi nepríjemná situácia. Ktoré znamenia zverokruhu patria k tým najsúťaživejším? Na tieto 3 si radšej daj pozor, budú chcieť nad tebou zvíťaziť pri každej príležitosti!

3. Býk

Ak hovoríme o súťaživosti, pomyselné 3.miesto zo všetkých znamení získava vďaka svojej povahe Býk. Je odhodlaný a svojich cieľov sa nikdy nevzdáva. Jeho typická tvrdohlavosť sa však častokrát premieňa na posadnutosť vyhrať za každú cenu. A ak mu niekedy niekto povie, že niečo nemôže urobiť, nakopne ho to ísť za tým ešte viac.

2. Lev

Kráľ zverokruhu získava druhé miesto. Avšak asi sa tu dobre necíti, pretože Lev chce byť vo všetkom vždy prvý. Je jedno o čo ide, vyhrať nad ostatnými mu robí dobre. A ak nevyhrá, radšej mu choď z cesty, pretože svoj hnev dá pekne najavo. K svojim súperom dokáže byť krutý, a tak je občas lepšie mu ustúpiť. Hrdosť mu totiž nikdy nedovolí prejaviť ľútosť.

1. Škorpión

Zlatú medailu získava Škorpión! A to aj vďaka svojej výstrednosti a nepredvídateľnosti. Ak dokáže kvôli niečomu stratiť hlavu, tak je to možnosť získať moc. Je vášnivý a túto vlastnosť naplno vloží do všetkého, čo ho privedie k vytúženému cieľu. Navyše sa to všetko mieša s jeho ďalšou typickou vlastnosťou – žiarlivosťou. Preto sa nikdy nechce ocitnúť na strane porazených. S týmto znamením rozhodne súťažiť nechceš!

 

Zdroj: magichoroscope.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.