unsplash/Christiana Rivers

Bez ohľadu na vek, či pohlavie, láskou nepohrdne naozaj nikto. Ak chceš aj ty raz zažiť takú, ktorá ťa pohltí celučičkú celú, spoznaj znamenia zverokruhu, ktoré sú jednoducho odborníkmi na lásku a s nimi zažiješ tie najkrajšie chvíle, na ktoré budeš dlho spomínať s radosťou.

Rak

Hovorí sa, čo ti dá Rak, to ti nedá žiadne iné znamenie. S ním zažiješ bezhraničnú lásku plnú emócií, ktorá ťa ovládne, pretože Rak do lásky dáva naozaj všetko. Keď mu jeho srdce pošepká, že si tá pravá, nepozná žiadne prekážky. Je to presne ten typ romantika, ktorý ti zaspieva pred susedmi serenádu. Lásku ti ukáže v tej najčistejšej podobe!

Škorpión

Čo by to bol za článok, keby sme vynechali znamenie Škorpión. Je vhodný najmä pre tie, ktoré potrebujú vo vzťahu poriadnu dávku dynamiky, ktorá sa kľudne môže premeniť aj na premilované noci. Je to vášnivý bojovník. No nejde mu len o senzuálne potešenie. Na to, aby mala pre neho erotika zmysel potrebuje aj éterickú lásku. Až potom to celé má tú správnu iskru.

zdroj: Photo by Joanna Nix on Unsplash

Vodnár

Na zozname sa určite nájde miesto aj pre Vodnára. Milovník, nežný partner, ktorý ťa nepodvedie. Čo viac si priať. Nuda s ním? Na to môžeš zabudnúť! Láska s ním je ako divoké tango. Nikdy nevieš, kde sa to až s ním zvrtne. Strach nemusíš mať, bude to aj tak skvelé. Ak necháš všetko na Vodnára, ukáže ti lásku nevídanú. Jednoducho lásku, ktorú chce každá z nás aspoň raz zažiť.

Ryby

Aj v tridsiatke, či päťdesiatke, či v ktoromkoľvek veku dokážu dávať lásku tak intenzívne, akoby boli prvý raz v živote zamilované. Lebo také sú Ryby. Každá jedna etapa je ako prvé zamilovanie na základnej škole. Nevinné, no za to intenzívne a krásne. Ak aj ty potom túžiš, s Rybami to tak bude. Romantické chvíle ako vo filme. S nimi to má zmysel!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating