chlapi v posteli

Mnohé ženy si mylne myslia, že muži si užívajú milovanie v každom veku. Nie je to tak úplne pravda. Magazín The Spectator rozdelil vo svojom článku mužov podľa veku a ku každému desaťročiu vybral klady a zápory v se*e. Kedy sú teda chlapi v posteli najaktívnejší?

Kedy si s nimi najviac užiješ?

Najlepší vek muža na posteľné radovánky je určite medzi tridsiatkou a štyridsiatkou.

Predsa len, mladí frajeri, ktorí ledva dovŕšili dvadsať rokov ani poriadne nevedia, čo majú v posteli robiť. Sú roztržití a často sa stáva, že sa sústredia len na seba – partnerku si nevšímajú.

Muži vo vyššom veku to už v posteli vedia lepšie. Milovanie si vedia užívať aj trikrát do týždňa bez toho, aby to ich priateľku omrzelo. Nehovoriac o tom, že väčšinou sú títo muži už zadaní alebo v manželstve, preto majú so ženou vytvorenú hlbšiu dôveru a sú zladení. Najmä v tridsiatke.

O pár rokov neskôr, teda okolo štyridsiatky, nastáva len nepatrný pokles tejto posteľovej aktivity. Aj keď sa nám reklamy snažia nahovoriť, že muži v zrelom veku potrebujú doplnky na to, aby si to v posteli užili, nie je to tak. Stále dokážu svoju partnerku dokonale potešiť a uspokojiť jej túžby. Dokážu sa milovať aj dvakrát týždenne.

Pokiaľ si myslíš, že vzťah s mladším mužom ti zabezpečí všetko, po čom túžiš, si na omyle. Mladý má možno viac energie a dokáže ťa pomilovať aj päťkrát do týždňa, no to nestačí. Zrelý muž vie pochopiť, čo žena potrebuje. Veľa si toho zažil, je trpezlivý a rozumie, že na dobré veci sa oplatí počkať. Nie je sebecký, chce potešiť najprv ženu, až potom seba. Rád experimentuje, no neprekračuje hranice, ktoré by mohli byť partnerke nepríjemné.

Má skúsenosti, preto si nerobí nič z toho, keď sa v posteli stane nejaký trapas – je to úplne normálne a prirodzené. Milovanie neberie len ako vypnutie a užitie si, no je to pre neho oveľa viac. Spojenie, ktoré patrí len jemu a jeho žene.

Ak ale chceš okoreniť svoj milostný život inšpiruj sa našim starším článkom a vsaď na týchto 7 maličkostí, ktoré oživia každé milovanie s tvojím partnerom. Možno patríš k odvážnejším a zaujme ťa aj 5 dôvodov, prečo používať hračky pre dospelých aj s partnerom, ktoré nájdeš TU

Zdroj: spectator.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating