Už si unavená ľuďmi, ktorí sú narcistickí a ktorí s zaoberajú len sebou. Už si unavená z ľudí, ktorí sa ani neobťažujú spýtať, ako sa máš a či si v poriadku. Neustále hľadáš niečo viac. Nehmotnú, jednoduchú lásku, ktorú však vraj nikdy nemôžeš nájsť. Pritom ti to príde, že by to mala byť samozrejmosť. Alebo to už neplatí? 

Chceš niekoho, kto ti napíše „dobré ráno“. Nie preto, lebo ho chceš vlastniť a potrebuješ si s ním neustále písať, ale preto, lebo chceš, aby sa zaujímal a aby aj on chcel byť aspoň súčasťou tvojho rána.

Chceš niekoho, kto sa nebude hanbiť s tebou randiť. Kto bude chcieť zdieľať s tebou pocity a s kým to bude hlbšie. Chceš niekoho, kto vyjadrí svoje emócie a kto sa bude zaujímať o to, aký máš deň.

Randi s niekým, kto ti napíše „dobré ráno“, pretože si na teba spomenul a chce ti skrátka zaželať pekný deň. Chceš niekoho, kto ti odhalí svoje pocity a kto bude s tebou zdieľať radosti a starosti. Kto ťa bude nechávať bez pochybností a pri kom sa budeš cítiť rovnocenne.

Randi s niekým, kto sa bude zaujímať o tvoje sny či plány a kto s tebou ráta do budúcna. Kto s tebou nie je len zo samoty, ale preto, lebo ťa chce a túži po tebe. S kým láska bude jednoduchá a nebude o trápení, ale o skvelých zážitkoch. Randi s niekým, kto ťa bude motivovať a pri kom sa budeš cítiť v bezpečí.

Randi s niekým, kto ťa bude chcieť povzbudiť a kto chce, aby si hovorila o tom, čo ťa trápi a čo ťa teší. Kto s každým jednoduchým gestom ťa bude uisťovať v tom, že je to ten správny človek v tvojom živote. Kto sa nemusí nasilu snažiť, ale s kým to bude jednoduché.

Randi s niekým, kto o tebe premýšľa ako o tej, ktorú chce mať vo svojom živote, lebo si ju váži, nie kvôli majetníckosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.