Premýšľaš. Je to už istý čas, čo si bola sama. Zvládla si to. Život bez neho. Posunula si sa ďalej. No on sa vrátil…
Poznáte to. Niekto vás opustí alebo vy opustíte jeho. Alebo je to vzájomné. Prejde istý čas a vy ste sa už posunuli ďalej. Máte nové vízie, nové názory, nové myšlienky a ste vlastne spokojní so svojim životom. Ste vyrovnaní, pripravení na nové výzvy a na to, čo vám život prinesie. No zrazu sa to vráti. On sa vráti. A vy ste na pochybách.

Pustiť ho do svojho života opäť alebo ísť ďalej?

To musíš vedieť ty, zlatko.

Zváž si, či ti to neublíži. Stojí za to, aby ten človek bol opäť v tvojom živote? Zaslúži si tvoj čas? Zaslúži si, aby si ho prijala do svojho života a opäť mu dala tvoju lásku? Zaslúži si, aby si s ním zdieľala svoje radosti a starosti?

zdroj: Photo by Sorin Sîrbu on Unsplash.com

Drahá, rozhodni sa, čo je pre teba najlepšie. Bude akceptovať tvoje nové „ja“? Budeš akceptovať to, že sa zmenil Nechcem, aby si sa sklamala. Nechcem, aby ti ublížil. Nechcem, aby si si nevedomky sama ublížila. Pamätaj si, že sa vždy rozhoduj len podľa seba. Nerieš názory iných.

Riaď sa srdcom, no nezabudni na svoj rozum. Nerozhoduj sa unáhlene, pretože to neskôr môžeš ľutovať.
Nikdy, ale naozaj nikdy nechoď opäť raz do tej istej rieky, ktorá ťa skoro strhla. Nikdy sa nevráť k niekomu, kto si ťa nevážil, kto o tebe pochyboval a o kom si nebola presvedčená, že je ten pravý. Nie je jediný muž na svete a ty si zaslúžiš oveľa viac!

Neviem, ako ste sa rozišli. Možno to bola len krátka prestávka, kedy ste si mali uvedomiť, poučiť sa a vrátiť sa k sebe. No možno je to presne naopak a ty, odhodlaná a skvelá žena, sa máš v živote posunúť ďalej. Bez neho. Ale to už ty musíš vedieť. Vyberaj si správne ľudí vo svojom živote a preto nepodceň ani výber niekoho, komu máš odovzdať svoju lásku, koho máš milovať a prežiť s ním život.

Rozhodni sa, prosím, správne.
Mysli na svoje šťastie.
Mysli na svoju budúcnosť.

Mysli na seba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.