pexels.com

Nezaslúžiš si byť jeho druhou možnosťou. Neuspokoj sa s niečím čo je menej, len preto, že ti hovorí pekné slová. Pretože ak si ťa nevybral teraz na prvé miesto, nevyberie si ťa ani nabudúce.

Zaslúžiš si byť niekoho prvou voľbou, jedinou ženou, ktorú bude milovať úprimne a bezpodmienečne. 

Zaslúžiš si byť s niekým, kto si ťa vyberie zakaždým, nie len v tedy kedy sa mu to hodí. 

Zaslúžiš si niekoho, kto sa k tebe bude správať slušne, niekoho, kto má oči len pre teba.

Zaslúžiš si niekoho, kto ti bude verný. Neutekaj za niekým, kto na teba nemá čas. Nezostávaj s takým mužom, ktorý ti bude ubližovať a budeš cítiť, že nikdy pre neho nebudeš tá pravá.

zdroj: pexels.com

Zlatko, nezaslúžiš si niekoho, pre koho si len plán B. Zaslúžiš si byť jeho prvou voľbou. Prosím, nenechaj sa zneužívať len preto, pretože to on chce. Zaslúžiš si celý svet, tak neber menej. 

Nedávaj mu celú svoju dušu ani tvoj originálny svet, ak nie je pre teba schopný urobiť jedinú maličkosť. Zaslúžiš si totiž niekoho, kto ťa bude milovať celým svojim srdcom.

Prosím, nebuď jeho druhou voľbou, pretože mu dávaš šancu zničiť ťa znova a znova. Prosím, nepremýšľaj stále a nechaj ho ísť. Pamätaj na to, že vždy pri sebe potrebuješ človeka, ktorý ťa podrží v dobrých ale aj v tých zlých dňoch. A to on nie je.

zdroj: pexels.com

Ty si zaslúžiš šťastie a lásku. Nezaslúžiš si byť takto ponížená a utiahnutá v kúte, čakajúca na to, kedy sa zmení. On sa nezmení. Prestaň teda čakať na to, kedy ťa prekvapí alebo kedy ti dá darček, povie ti že ťa miluje a že ťa má rád. To sa pravdepodobne nestane. Má ťa len na zábavu.

Toto naozaj chceš? Myslím si a aj verím, že nie. 

Tak sa postav a choď to zmeniť. Zaslúžiš si to. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating