Niekedy nad tým len neveriaco krútim hlavou. Prečo sa niektorí muži vracajú naspäť k svojim ex, aj keď im zlomili srdce?

Ak si sa nad tým zamýšľala aj ty, môžeš si dnes o tom prečítať trochu viac.

Vidí, aká je jeho ex šťastná bez neho

Zrazu si uvedomí, že chce, aby bola taká šťastná pri ňom. Jeho ego sa zlomí, pretože sa s ňou rozišiel. No aj napriek tomu to chce vyskúšať.

Zistí, že s ňou bol lepším človekom

Aj keď na ňu niekedy nebol najlepší a jej „príkazy“ často nedodržal, ešte doteraz sa musí usmiať, ako z neho chcela človeka, ktorý pri nej nenadával, dával si na seba pozor a sem-tam jej s niečím pomohol. Práve tieto okamihy ho robili šťastným a chce ich vrátiť.

Ľutuje, že stratil práve ju

Uvedomil si to až po jej odchode, no tento vzťah bol pre neho najlepší. Vie, že s ňou dokázal veľké veci a chýba mu to. Bola to žena, ktorá vedela, čo chce a tak na ňu nevie prestať myslieť.

Uvedomí si, že je rozdiel niekoho ľúbiť a niekoho považovať za pekného

Vzťah ukončil preto, pretože sa mu začala páčiť iná žena. No uvedomil si, že je naozaj veľký rozdiel v tom, keď niekoho ľúbi celým srdcom a keď sa mu niekto len páči. Povrchná krása odíde, no láskavá duša zostane. Chce sa k nej vrátiť, pretože iba ona jediná ho rešpektovala, chápala a podporovala.

Chce ženu iba otestovať, či dokáže žiť bez neho, nechce sa skutočne rozísť (preto sa chce vrátiť)

Muž si myslí, že ak jej dá lekciu, ktorú si mimochodom ani nezaslúži, bude jeho návrat ľahší a lepší, pretože ju „zachráni“. No tento muž nevie, že akonáhle učí ženu byť bez neho pár dní, ona sa potom naučí byť bez neho celý život. Aj keď by sa chcel vrátiť, ona to nikdy nedovolí.

Jej zlomené srdce to nedovolí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.