V časoch Tinderu, Badoo, Pokecu a iných zoznamiek nebolo nikdy ľahšie nájsť si muža na rande.

Ak to však skúšaš, iste vieš, že to nie je vôbec ľahké. Mnohí muži totiž očakávajú niečo úplne iné, než je seriózne zoznámenie.

Preto nie je ľahké nájsť niekoho, kto ráno po vášnivej noci neutečie s výhovorkou, že musí nakŕmiť psa, ktorý vlastne ani neexistuje.

elite-daily-jovana-rikalo-dating-800x400

elitedaily.com

Je fakt ťažké nájsť niekoho vhodného. Aj preto ti potom ľudia dávajú rady ako „hovor viac áno“, „choď von“, „randi s každým“.

Chápem, prečo to hovoria: Čím viac chlapov spoznáš, tým skôr spoznáš niekoho, kto za to stojí.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Pravdou však je, že ak dopredu vieš, že sa ti ten chlap nebude páčiť a na rande ideš len preto, aby si to „skúsila“ a aby si si to potvrdila, mrháš časom. Svojím a jeho.

elitedaily-Jovana-Rikalo-dating-ex

elitedaily.com

Jedno zlé stretnutie znamená vtipnú historku, mnoho zlých stretnutí vedie k depresiám. Robí to z randenia omnoho komplikovanejšiu vec, než v skutočnosti je.

Preto som sa naučila hovoriť nie.

Nie idiotom, ktorí sa tvária, ako strašne sú nad vecou. Nie sukničkárom, ktorým ide len o sex. Nie mužom, ktorí nie sú môj typ. Nie mužom, ktorí sú chladní a nespoľahliví.

Proste nie.

Ak v tomto zoznamkovom svete hľadáš niečo skutočné, potrebuješ byť vyberavá. Máš príliš veľa možností na to, aby si akceptovala každú ponuku.

elitedaily-bonnin-studio-dating-800x400

elitedaily.com

Hľadaj mužov, ktorí za to stoja. Ktorí pošteklia tvoju zvedavosť. Chcú ťa spoznať.

Život je príliš krátky na to, aby sme ho strávili s ľuďmi, ktorí pre nás nie sú zaujímaví. Povedz nie všetkému, pri čom sa necítiš byť šťastná a vďačná za život. A povedz áno každému, kto ti tento pocit dáva.

Je to úplne jednoduché.

Komentáre