Miluje ma? Otázka, na ktorú chceme poznať takmer všetky odpoveď. Najlepšie čo najskôr, vlastne hneď a hlavne nech je v tom niečo podľa našich predstáv. I keď ide život veľakrát úplne inak, ako si si ho naplánovala, no ver, že to ho robí tak atraktívnym a nepredvídateľným, avšak akonáhle padne reč o láske, skôr uprednostňuješ niečo konkrétne, žiadne prázdne slová ti nestačia. A nie si v tom sama.

Chceš si byť istá, že ťa naozaj miluje. Chceš si byť istá, že si pre neho jediná. Chceš si byť istá, že si jeho srdca šampión. Aj keď ti možno nehovorí často, ako veľmi ťa chce, ako veľmi ťa miluje, on to tak naozaj cíti. Vieš prečo?

Miluje tvoj úsmev a zmysel pre humor. Pre neho tvoj prirodzený úsmev sú ako tie najkrajšie a najdrahšie hodinky, ktoré kedy mal. Tvoja schopnosť ho rozosmiať, to sa len dnes ťažko vidí. Jednoznačne si si získala muža na svoju stranu viac, než chladný výraz dokonale upravenej ženy.

Pamätaj, krásny úsmev ženy dokáže mužovi zlepšiť náladu aj na celý deň. Máš sa rada taká, aká v skutočnosti si. Ženy, ktoré sú si vedomé svojich predností sú veľmi príťažlivé, preto nevie na teba zabudnúť. Necítiš sa ohrozená inými ženami, takže neprejavuješ žiarlivosť.

Navždy ostaneš v jeho srdci už len preto, že si starostlivá. Vieš si rady v krízových situáciách. Dokážeš sa vyrovnať so životnými prekážkami a nemyslieť len na seba, pre muža si akýmsi vzorom. Oni sami priznávajú, že by s tým mali problém. A tvoja láska? Nebojíš sa prejaviť svoje emócie, či už v dobrom alebo zlom, si prirodzená a sama sebou. Na nič sa nehráš. Si to proste ty. On si ťa váži, i napriek tomu, že ti to nedáva tak najavo, ako by si si želala. Lebo muži sú už raz takí, veci vnímajú o čosi inak.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.