Mám pocit, že v dnešnej dobe je to tak, že nechceme byť samé, a tak často dáme naše očakávania bokom a uspokojíme sa s tým, čo príde. Áno, ísť na rande s rôznymi chlapmi môže mať svoje výhody, ale jedného dňa ťa to baviť prestane. Bude to vtedy, keď ti už nebudú stačiť takéto povrchné nevzťahy, ale budeš hľadať muža, ktorý sa jedného dňa stane otcom tvojich detí.

Počkaj na tohto muža…

Počkaj na človeka, ktorý ťa urobí šťastnou už len pomyslením na jeho meno. Počkaj na toho, ktorý ťa bude chcieť spraviť lepším človekom a ktorý ťa bude podporovať v plnení tvojich cieľov a snov.

Počkaj na muža, ktorý ťa nebude volať sexi a nebude ťa vyzliekať pohľadom, ale počkaj na muža, ktorý ti povie, že si nádherná preto, kým si. Počkaj na toho, ktorý ti povie, že si ťa váži.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
Zdroj: tumblr.com

Zdroj: tumblr.com

Nájdi si muža, ktorý si získa tvoje srdce jedným dotykom, slovom či pohľadom. Počkaj na toho, ktorý ťa predstaví rodine a kamarátom a bude mu jedno, či si oblečená elegantne, v pohodlných teplákoch alebo v šatách.

Počkaj na chlapa, ktorý na konci dňa nebude vedieť zaspať bez vysvetlenia rannej hádky, počkaj na človeka, ktorý ťa nenechá ísť do postele v hneve, ktorý si bude chcieť nezhody vysvetliť a potom ti dá ten sladký bozk na dobrú noc.

Zdroj: hercampus.com

Zdroj: hercampus.com

Počkaj na človeka, ktorý sa teší na piatkovú noc strávenú s tebou, hoci sa musí vzdať piva s kamarátmi v neďalekej krčme.

Počkaj na človeka, ktorý rozbije všetky tvoje očakávania toho, ako by mal vzťah vyzerať. Všetko, čo si si myslela, že sa stane, alebo by sa mohlo stať, bude v skutočnosti úplne iné. Bude to lepšie. On sa o teba bude starať tak, ako si si to nevedela predstaviť. On je ten, ktorý ti pomôže zabudnúť na všetky tie chvíle, kedy tvoje srdce bolo zlomené.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Zdroj: thoughtcatalog.com

Počkaj na človeka, ktorému môžeš povedať úplne všetko. Počkaj na človeka, ktorý pozná najtemnejšie stránky tvojho ja, no aj tak ti dá pocítiť, že si výnimočná.

Počkaj na človeka, ktorý vidí všetky tvoje nedostatky, a napriek tomu by na tebe nič nezmenil. Čakaj na toho, ktorý ti povie, že niekedy zbytočne dramatizuješ. Počkaj na toho, ktorý ti poskytne náruč, keď sa ti nebude dariť podľa tvojich predstáv.

Počkaj na chlapa, ktorý by ti mohol zlomiť srdce, no nikdy to neurobí. Čakaj na toho, ktorý ťa nechce na jednu noc, ale ktorý chce svoju budúcnosť stráviť s tebou. Počkaj na chlapa, ktorý ti povie pravdu o svojej minulosti, ktorý ti povie všetky jeho obľúbené aktivity a záľuby. Počkaj na toho, ktorý sa nevie dočkať spoločne strávených chvíľ s tebou.

Zdroj: favim.com

Zdroj: favim.com

Počkaj…

Neuspokoj sa s niečím, čo nemusí byť tým, čo hľadáš. Viem, že čakanie je niekedy nekonečné a ťažké, pretože väčšina z nás chce mať niekoho po svojom boku. Prosím ťa, ver mi. Čakanie bude stáť za to. Hľadaj niekoho, kto chce s tebou prežiť svoj život, počkaj na muža, ktorý chce, aby si bola matkou jeho detí. Viem, že niekedy máš pocit, že sa musíš ponáhľať, aby ti ‚ten správny‘ neušiel, ale ver mi, nemusíš. Nečakaj len na muža, počkaj na Muža, a už nikdy nebudeš šťastnejšia.

… počkaj na muža, ktorý ti dá lásku, ktorú si zaslúžiš.

Komentáre