Myslela si si, že ten muž, ktorý ti tak poblúznil hlavu bude obyčajný chalan, ktorý sa rád zabáva. Ale … ale ten „obyčajný chalan“ robil skutky, ktoré nútili tvoje city, aby sa voči nemu prehlbovali viac a viac. Ty si si (dobrovoľne nasilu) musela pripustiť, že si sa do neho zamilovala.

Bolo to naozaj veľmi vtipné, neukazovala si svetu tvoju zraniteľnú stránku a on si možno aj myslel, že žiadnu nemáš. Všetko si večne obrátila na žart alebo si bola až prehnane sarkastická. Myslela si si, že to je tá vec, ktorú na tebe tak zbožňuje. Vedela si ho rozosmiať rovnako, ako vedel rozosmiať on teba. Vedel, aký je tvoj obľúbený kvet a hoci bol štvrtok, priniesol ti ho, pretože si na teba spomenul. Mali ste vaše tajné miesto, o ktorom ste vedeli len vy dvaja, vychutnávali ste si tam jeden druhého a nemysleli ste na nič iné.

Spomienky sa ti zjavujú pred očami a doslova cítiš to, akoby boli živé.

Zdroj: pexels.com

Každou jednou slzou si teraz cítila väčšiu a neznesiteľnejšiu bolesť. Možno keby si kvôli nemu neplakala, necítila by si viac to, čo ti spôsobil.

Stále nemôžeš uveriť, ako ťa mohol z ničoho nič len tak ľahko vymeniť.

Jedného dňa si ho uvidela s inou. Videla si, ako sa na ňu díval. Na teba sa tak nikdy nedíval, bolelo to ale zároveň ťa to v hĺbke duše aj teší, pretože sa cez to musíš preniesť a to bude odzrkadľovať tvoju silu.

Keď sa nad tým tak zamyslíš, uvedom si, že to zvládneš. Musíš to zvládnuť. My ako ženy, musíme byť tie, ktoré toho psychicky zvládnu oveľa viac, ako tí muži, ktorí nás opustili a boli tak nestabilní, že sa nevedeli rozhodnúť, akú ženu chcú.

Uvedomíš si, že vám asi nebolo súdené byť spolu. Nie vždy sa totižto, čo bolo pre nás cenné, stane najcennejšie v našom živote. 

„A hoci si ty bola jeho jantárová kráľovná, ona bola najkrajšia kráľovná zlatej.“ Wattpad. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.