Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

To, že si zaspala v mojom tričku ešte neznamená, že mám tvoje číslo uložené v mobile. Naozaj čakám, že tu bude milión trápnych komentov, ale predpokladám, že to píše presne tá baba, čo nemá muža, doma sa opúšťa pri Badoo a krížikuje chalanov. Urážlivé články milujem. Lebo reálne sa urazí len tá z Vás, na ktorú to naozaj sedí.

Dosť bolo urážania, len sa chcem s tebou podeliť o dve znamenia, ktoré podľa mňa najlepšie šukajú. Teraz, keď nad tým premýšľam, spal som s babou asi každého znamenia. Samozrejme, že si o mne myslíš, že som ku*evník, ale spomeň si, keď si mala 16 rokov a opitú ťa za kulturákom nakladal Štefan do zadku a potom si musela sedieť doma na mrazenom hrášku ešte dva dni.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Medzi moje TOP sexuálne znamenia patrí Strelec. Určite teraz ľutuješ, že si v znamení ryba, lebo tá podľa mňa nemá žiaden predpoklad na dobrý sex.

Stretol som ženu v tomto znamení, volala Kamila. Bola presne ten typ baby, ktorá ti splní všetko, čo si si vysníval od svojich 12 rokov, keď ti začala puberta. Dokázala fajčiť pol hodinu v kuse, presne ako v porne (sem-tam som mal pocit, že jej príde nevoľno). Raz som k nej domov priniesol vibrátor a lepšiu kombináciu som naozaj nezažil! Nemala problém šukať v aute, na WC v Poluse a dokonca jej nerobilo problém sa pri tom natáčať.

Kamila bola presne ten typ rozmaznanej pipky, ktorej tatko kúpil Jeep, dával jej 500 eur na nákup v Parndorfe a skoro na každom odpočívadle mi vyfajčila. Prepošli prosím ťa tento článok aj frajerovi a uvidíš, že presne o tomto sníva. Môžem mu potom na Kamču preposlať číslo.

Ak máš v práci kolegu, o ktorom vieš, že je strelec, tak zbehni za ním s návrhom na rýchlu fajku a stavím sa s tebou, že sa maximálne tak zakokce, ale určite neodmietne.

Ďalšia úžasná žena menom Gabriela, narodená v znamení Blíženec, je trošku viac zvrhlá ako je zdravé. Občas ma pri sexe priškrtí, keď na mne hore jazdí, tak priráža na doraz a nemá problém zvládnuť päť kôl počas večera. Jediná jej nevýhoda je, že mi odpíše len vtedy, keď to ona uzná za vhodné. Raz som s ňou strávil víkend v hoteli Village resort Hanuliak. Úprimne, dvakrát sa mi domov nechcelo. Toľko sexu som nezažil ani za čias mojej strednej a vysokej školy dokopy.

Nechce sa mi viac opisovať tieto dve úžasné ženy. Nezáleží na tom, aké máš meno, koľko máš rokov a či ti dovolenky platí tatino. Treba mať len šťastie, narodiť sa v týchto znameniach a zaručujem ti, že sa v posteli rozhodne nudiť nebudeš. Najpodstatnejšie je, že nie si hanblivá, nahota ťa robí šťastnou, lebo máš 52 kíl a môžeš si dovoliť tangáčové plavky na kupko.

Väčšina z vás aj tak klame, keď kamoškám v LeBare tvrdíš, že sa doma nerobíš sama, že nikdy si nemala chuť skúsiť ženu a ten účet na Pokeci menom čertica69 nie je tvoj.

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre