facebook.com/Kesha, instagram.com/iiswhoiis

Písal sa ešte rok 2009, kedy sa z dovtedy neznámej speváčky stala veľká hviezda, ktorá predala milióny kusov svojho singlu. Určite si spomínaš na skladbu Tik Tok, ktorá v tom čase nesmela chýbať na žiadnej párty a dokonca ešte aj dnes ju sem-tam niekde započuť.

V tom čase mala speváčka Kesha 22 rokov, takže si slávu užívala plnými dúškami. Asi sa to aj dá čakať, keď sa z teba stane celebrita, ktorú začnú ľudia na ulici spoznávať.

Kesha potom ešte vydala pár skladieb a nový album, no zrazu ako by sa po nej zľahla zem. Jej fanúšikovia ale určite zachytili kauzu v roku 2013, kedy podala žalobu na svojho producenta Dr. Luka, ktorý ju na jednej párty údajne omámil a zneužil. Súd ale po rokoch naťahovania napokon rozhodol v jeho prospech.

Speváčka kvôli týmto problémom trpela aj poruchami príjmu potravy, z čoho tiež vinila svojho producenta, ktorý ju vraj tlačil k tomu, aby stále chudla. Z tejto choroby sa ale speváčka dostala a neskôr o nej dokonca sama šírila osvetu.

Dnes má Kesha 33 rokov a len márne by si hľadala podobu s tou mladou babou, ktorou bola kedysi. Celá je zmenená, výrazne zostarnutá, na čom sa určite podpísali jej problémy v minulosti. Speváčka rada experimentuje so svojimi vlasmi a vystriedala už rôzne farby.

Vo svojej hudobnej kariére ale pokračuje aj naďalej a v tomto roku vydala dokonca svoj nový album. Aj naďalej sa snaží vydávať tanečnejšie veci, na ktorých by si sa vedela počas párty zabaviť. Reakcie na jej hudbu sa rôznia, preto si jej album vypočuj a utvor si vlastný názor. Každému sa predsa páči niečo iné.

View this post on Instagram

👻👻🍾🍾🍾👽👽🔥🔥

A post shared by Kesha (@iiswhoiis) on

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News