Drahý môj, chcela by som ti niečo povedať. Alebo skôr napísať. Veľmi si ťa vážim! Vážim si to, že si vždy bol so mnou v ťažkých chvíľach, držal ma za ruku a upokojoval, že všetko bude v poriadku. Cenila som si i to, že si si ma vždy zastal a vedel o mne hovoriť tie najkrajšie veci, ktoré by som bez teba nikdy o sebe nepovedala. Tvoje objatia ma uisťujú, že je o mňa postarané a že niekomu na mne skutočne záleží.

Nepoznám krajšie strávenú noc, ako zaspávať v Tvojom náruči. Nepoznám krajšie ráno, ako sa zobúdzať vedľa Teba. Ďakujem Ti za Tvoju lásku, za Tvoj úsmev, ktorý mi je energiou na celý deň, ďakujem Ti za Tvoje bozky, ktorými zakaždým rozochveješ všetky bunky môjho tela, ďakujem Ti za každé objatie,ono mi dodáva istotu, že spolu zvládneme krásne prežiť pozemský svet. Možno by som mala napísať ,že si moje všetko, no snažím sa žiť i svoj život, ktorý milujem.

zdroj: unsplash.com

Milujem ťa celého, aký si. Ako sa správaš, ako sa vieš zachovať ako chlap, ako ma pozorne počúvaš a chrániš si ma. Mám radosť, že si tak dobre rozumieš s mojimi priateľmi a rodinou. Obdivujem ťa za to, že neodcudzuješ a neohováraš. Ďakujem Ti, že máš so mnou trpezlivosť, keď ju ani ja už nemám.V mojom živote si istý druh zázraku, pomocou Teba som spoznala svoje pravé ja, vždy si mi bol oporou a pomáhal si mi plniť svoje sny. Chápal si, že som potrebovala byť sama alebo som na pár dní ušla z krajiny, aby som isté veci prijala a pochopila.

Chcem, aby si vedel, že som tu stále pre Teba, že Ti chcem pomôcť a veľmi rada Ťa vypočujem. Chcem, aby si aj ty mňa vnímal ako oporu, aby si sa radoval z mojej prítomnosti a vedel, že po tvojom boku stojí silná a sebavedomá žena, ktorá je hrdá na svojho muža!

Odpusť mi, keď niekedy robím chybu. Viem, že som žena a nie vždy si ju priznám. Odpusť mi moje nálady, prosím. Viem, že moje chovanie si naozaj nezaslúžiš.

zdroj: pexels.com

Milujem to, že viem, že pri mne stojí skvelý muž, ktorý si je vedomý lásky a ktorý miluje lásku, takú ozajstnú. Ktorý je rád „gentlemanom“ a váži si ženy. Zbožňujem na Tebe i to, že nemáš problém vyjadriť svoje city a nehráš to na nedostupného.

Nie vždy sme ku sebe láskaví a hovoríme si slová, na ktoré sme hrdí. Vieme byť i veľmi sebeckí, panovační, majetnícki a zlí. Občas zabúdame, čo je to skutočná láska a neskôr na ňu neveríme. Myslíme si, že sme iba jedny z mnohých a náš vzťah prejde do záhuby. Niekedy i pochybujeme o citoch k tomu druhému a sme si neistí. Občas si potrebujeme od seba dať čas a načerpať svoje sily zvlášť. Občas potrebujeme pochopiť, ako jeden druhému chýbame.

Prekonali sme mnoho udalostí, bolestivé slová druhých, ale spolu sme boli silnejší a odolnejší voči krutej realite.

Preto Ti Ďakujem. Vážim si ťa.

Nevzdávame sa i cez to všetko.

Preto milujem Ťa milovať !

Tvoja K.

P.S.: Stále Ťa milujem ako aj na začiatku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.