elitedaily.com

Vieš, napadlo mi, že už som Ti dávno nepísal. Kde sú tie časy keď sme sa nevedeli prestať rozprávať a smiať. Kde sú tie chvíle, keď som Ťa držal za ruku a nič viac nám ku šťastiu nechýbalo. Kto sme a čo vlastne znamenáme teraz my dvaja?

Nie, neodišiel som len tak bez rozlúčky. Zaviezla si ma na stanicu a dala pusu na čelo so slovami len sa mi vráť. Nevedela si však, aké zbohom to možno pre nás je. Sedím teraz od teba vzdialený tisícky kilometrov a mám pred sebou tvoju tvár. Tak dávno som už do nej nehľadel. Tak dávno som ju už nevidel smiať sa. Predstavy o Tebe sa mi za posledné mesiace zlievajú. Občas mám pocit, že to všetko krásne bol iba sen. A pusa? Tú som od Teba nedostal skoro celú večnosť.

elitedaily.com

Keď som šiel, nevedel som čo bude s nami a na koľko Ti odídem, no každým dňom mi je bez Teba ťažšie a ťažšie. V noci sa prebúdzam na to, ako stískam vankúš a hľadám teplo tvojho tela. Ostala mi len prázdna cudzia posteľ a spomienky na nás. Viem, nevyháňala si ma, ale musel som odísť. Odznova sa učím žiť a hlavne bez Teba. Počkáš ma kým sa Ti vrátim? Môžem to od Teba vôbec očakávať? Tak dlho som ti už neprešiel rukou vo vlasoch a nepovedal ako nádherne voniaš. Čo ak sa medzi tým rozhodneš pre niekoho iného? Čo ak veľmi dobre vieš, že Ti nemôžem ponúknuť len seba a lásku ktorú k Tebe stále cítim.

Občas mi napíšeš ako na mňa myslíš a že ma chceš naspäť doma. Uvedomujem si, že ak by tu neboli žiadne prekážky nasadnem na prvý let a v sekunde som pri Tebe. Vtedy ma to bolí najviac, lebo neviem čo Ti mám na to všetko povedať. Napísať ĽÚBIM ŤA a nechať to ďalej ísť? Ako vravím, deň za dňom je to pre mňa horšie. Keby si len vedela, ako to bolelo prvé dni. Nie, láska v nás neskončila, ale to, že sme sa od seba odtrhli, bolo najhoršie. Každý večer som si k Tebe líhal a dával Ti pusu na dobrú noc a od odchodu som mohol len premýšľať o tom, čo asi robíš. Lepšie je v takých momentoch radšej ani nemyslieť. Kiež by si tu bola a mohol som Ti povedať, čo všetko pre mňa naozaj znamenáš. Môžem Ťa skutočne naďalej milovať a nič od toho nečakať? Neviem, na toto nemám odpoveď.

elitedaily.com

Včera som si spomenul na to, ako som Ťa chodieval čakávať každý deň do roboty. Zakaždým, keď si vystúpila z výťahu, si sa na mňa usmiala a pobozkala ma. Vtedy som na niečo takéto ani len nepomyslel. Vtedy si mi patrila celá, bola si mojou ženou a ja tvojou oporou. Vieš, odkedy som odišiel, rozmýšľam nad možnosťou, či by nebolo najjednoduchšie nadobro to ukončiť. Ale ako môžem vedieť že ta najjednoduchšia cesta je aj tá najsprávnejšia? Čo ak ma tam niekde čakáš? Možno Ti naozaj bude stačiť len moja láska a nič viac..

Kiežby sme vedeli na čom sme a čo od toho druhého môžeme očakávať. Kým sa stretneme, prajem Ti všetko krásne. Vieš, milujem Ťa, ako keď sme prežívali naše prvé chvíle, ale uvedomujem si, že od Teba nemôžem nič vyžadovať. Predsa len ja som bol ten, čo odišiel…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating