Žena na pláži
Pexels/Alesia Kozik

Záchrana po nešťastnom oholení

Skutočne neexistuje nič horšie, ako nevydarené oholenie. Potom vyzeráme akoby sme prešli cez ružový ker a celé nás doškriabal. Máme pre teba však riešenie. Po holení si posyp nohy detským púdrom, zabráni to treniu a krvácaniu.

zdroj: www.pexels.com

Koniec suchým končekom

Poznáme to, suché konce a leto idú ruka v ruke. Ale ako to zmeniť? Jednoducho zmiešaj avokádový a kokosový olej. Daj ho do fľaštičky s rozprašovačom a vždy keď budeš mať pocit, že tvoje konce potrebujú vyživiť, len ich trochu prestriekaj touto zmesou.

Spomalenie rastu chĺpkov

Ako prichádza teplejšie počasie, tak sa aj viac odhaľujeme. Tým pádom sa aj viac holíme, no a čo každá žena neznáša viac ako každodenné odstraňovanie chĺpkov, ktoré sprevádzajú nepríjemnosti v podobe vyrážok po holení? Snáď nič! Preto zmiešaj citrón, cukor a vodu pre spomalenie rastu chĺpkov. Avšak neočakávaj, že ho úplne zastaví.

zdroj: www.pexels.com

Dokonalá manikúra

Poznáš ten pocit, keď si čerstvo nalakuješ nechty, potom sa niečoho chytíš a úplne sa ti otlačia? Samozrejme, vtedy sa v nás prebúdzajú všetci čerti a deň je zrazu úplne nafigu. Preto máme pre teba jeden cool trik. Čerstvo nalakované nechty vlož na 3 minúty do studenej vody. Nezabúdaj ani na domácu starostlivosť a vykúzli si jemné chodidlá. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty