Rok od roku sa horúčavy v lete zvyšujú a my chceme byť stále krajšie. Ako tieto dve veci spojiť? Jednoducho. Nasleduj týchto 7 beauty hackov, ktoré ti pomôžu prežiť. Inšpirovať sa môžeš aj rôznymi instagramovými účtami ako napríklad Beauty Hacks.

Deodorant proti otlakom

Chceš si obuť tie krásne nové sandálky, ktoré si si kúpila, ale obávaš sa možných otlakov z nich? Nastriekaj si členky a prsty deodorantom, pretože odvádza vlhkosť a trenie. Tým pádom si môžeš užiť nové topánky bez strachu z prípadných otlakov.

Kamilky sú cesta

Ak začneš mať nepríjemné vyrážky po holení v oblasti bikín skús kamilkový čaj. Zalej ho horúcou vodou, nechaj lúhovať a následne zamraziť vo forme na ľad. Keď sa takáto vyrážka objaví znovu, vezmi jednu kocku a prilož ju na konkrétne miesto.

Jablčný ocot na udržanie farby vlasov

Počas leta sa každá rada šantíme na slnku alebo opaľujeme. Častokrát však zabúdame na to, že slniečko nám nielen farbu dáva, ale aj berie. Vlasy sú po lete vždy suché a vyblednuté. V tejto situácií pomôže jablčný ocot, ktorý si vždy, keď pôjdeš na slnko nakvapkaj na ruku a vymasíruj do vlasov, no najmä do končekov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.