Už žiadne ponožky, svetre ani darčeková kazeta s pánskou kozmetikou. Buď originálna a obdaruj svoju polovičku niečim výnimočným. Inšpiruj sa našimi tipmi na užitočné darčeky pre muža, ktorým sa zaručene poteší.

Keď si potrpí na detaily

Ak je tvoj chlap vášnivý fotograf alebo si jednoducho len zakladá na kvalitných fotkách, toto bude pre neho skvelý darček. Air Selfie Camera vytvára jedinečné snímky, ktoré sa budú skvele vynímať nielen na sociálnych sieťach.

Pre vyťaženého podnikateľa

Potrpí si tvoja polovička na vyžehlené košele a obleky, ktoré vždy zapôsobia na pracovných stretnutiach? K dokonalému outfitu sa mu bude hodiť aj kvalitne spracovaná peňaženka alebo puzdro na doklady. Odporúčame ti z pravej kože, majú dlhšiu životnosť.

Vášnivý kuchár

Muži sa čoraz viac starajú o svoje telo. Nielen, že chodia do posilňovne, ale dokonca si aj varia. Ak sa aj tvoj chlap teší z toho, že si niečo dobré ukuchtí, tak toto bude niečo pre neho. Multifunkčný tlakový hrniec, do ktorého stačí len nasypať dané ingrediencie a všetko sa samo urobí. Úplne jednoduché na prípravu so zaručene chutným výsledkom.

Milovník filmov a domácej pohodičky

Niektorí muži si najviac oddýchnu, keď si zapnú telku. Čo tak povýšiť tento druh relaxu na vyšší level? Zaobstaraj mu na výročie laserový projektor, ktorý premení každú obývačku na malú kinosálu. Sledovanie filmov tak naberie úplne iný rozmer. Ak sa ti premietanie filmov nepozdáva a radšej sa túlite v posteli aj s počítačom na kolenách, tak mu môžeš ako darček kúpiť predplatné na Netlix 🙂 .

Keď si potrpí na módne vychytávky

Nielen ženy, ale aj niektorí muži horlivo sledujú najnovšie módne trendy. Urob mu na výročie radosť a kúp mu jeho vytúžené tenisky, tričko alebo mikinu z limitovanej edície. Stačí sa ho len pár dni pred tým nenápadne opýtať, čo sa mu páči a čo by si vedel predstaviť na seba obliecť. Takýmto darčekom určite nič nepokazíš.

Pre fanúšika adrenalínu

Sú muži, ktorí si na materiálnych veciach nepotrpia a radšej dávajú prednosť zážitkom. Ak aj tvoja polovička preferuje nové skúsenosti pred rozbaľovaním darčekov, v tom prípade mu zakúp nejaký adrenalínový zážitok. Na zľavových portáloch nájdeš toho kopec. Cez streľbu na strelnici, splavovanie rieky, lezenie po skalách, zoskok padákom alebo lietanie v tuneli.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.