Photo by Yanapi Senaud on Unsplash

Jedným z dôležitých vlastností v akomkoľvek vzťahu medzi ľuďmi je vedieť sa navzájom podporiť.

Podporiť svojho blízkeho v ťažkých chvíľach či jeho snoch je znakom toho, že nám na ňom záleží. Nie každý má však pre tento druh podpory vrodený cit. Aj túto vlastnosť totiž ovplyvňuje znamenie, v ktorom sa človek narodil. Nasledujúce 2 znamenia sú zo všetkých tie, ktoré jej dávajú svojim blízkym najmenej. Nie je to o tom, že svojho blízkeho nemajú radi, ale…

Rak

Rak je zo všetkých znamení ten najmenej podporujúci človek. Nie je to preto, že by bol zlým človekom, to vôbec, ale akosi nevie vycítiť, kedy niekto v jeho okolí či v jeho vzťahu potrebuje povzbudivé slová. Nemá schopnosť vžiť sa do situácie druhého a tak nedokáže pochopiť, ako by mohol svojimi slovami či skutkami pomôcť.

Kozorožec

Človek v tomto znamení je pravdovravný a nebojí sa povedať všetko na rovinu. Pre túto vlastnosť si ho ľudia vážia, no zároveň mu kvôli tomu chýba zmysel pre podporu niekoho iného. Napríklad, ak si jeho partner zaumieni, že niečo dokáže, no Kozorožec vie, že na to nemá, povie to na rovinu namiesto toho, aby ho v tom podporoval. Niekedy je však lepšie zahryznúť si do jazyka.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife