Nie je dôležité stretnúť vo svojom živote veľa ľudí. Dôležité je, stretnúť tých pravých..

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

A ty si bola tá pravá, ale s odstupom času musím povedať, že práve v ten moment si bola tá pravá. Bola si skutočná priateľka. Dievča, ktorému som mohla povedať čokoľvek a vedela som, že to ostane len medzi nami. Dievča, s ktorým som zažila nezabudnuteľné chvíle a tiež dievča, na ktoré nikdy nezabudnem. Stále na teba rada spomínam a vždy budem spomínať. Ale nevyšlo to….

unsplash.com

Možno sme pre seba boli až moc dobré. Možno sme sa stretli v zlom čase na zlom mieste. Neboli sme pripravené.

Prišla si do môjho života, keď som ťa najviac potrebovala. Ja som potrebovala teba a ty mňa. Zažili sme spolu krásne chvíle a som za to nesmierne vďačná. Som vďačná, že som ťa mohla spoznať.

Ale všetko to skončilo a ja sa už potrebujem pohnúť ďalej. Je to už nejaký čas a ja potrebujem urobiť krok dopredu. Nechcem zabudnúť a ani ťa vymazať zo svojho života. Život ide ďalej a ja som spoznala ľudí, pre ktorých tu chcem byť na sto percent. Navždy ťa budem mať vo svojom srdci, ale musím urobiť krok vpred.

Odpúšťam ti. Odpúšťam nám. Dúfam, že sa raz stretneme pozrieme si do očí a budeme cítiť, že sa nič nezmenilo. Dovtedy mi dovoľ urobiť ďalšie kroky, pretože som spoznala ľudí, o ktorých nechcem prísť.

Zatiaľ ahoj.