Muž dáva žene bozk na čelo
Pixabay/StarFlames

Nájsť toho pravého muža stojí veľa námahy. Hlavne v dnešnej dobe, kedy muži nechcú niesť zodpovednosť za svoje činy, nechcú sa viazať a radšej budú ženy striedať, než mať iba jednu. No tieto znaky muža prezradia – ak ich má, je to tvoja osudová láska.

Dáva si pozor na to, aby ťa nezraňoval svojimi slovami

Osudový muž je dospelý a hľadá skutočný vzťah. Chápe, že slová môžu niekedy ublížiť viac, než fyzický dotyk. Volí ich pri tebe opatrne, pretože nechce, až sa pri ňom cítiš smutne a dotknuto. Neponižuje ťa, nič ti nevyčíta a pri hádke nekričí, iba vysvetľuje a snaží sa, aby ste našli kompromis.

Plánuje všetky rande a organizuje výlety

Vie, že si na tieto veci potrpíš a tak sa snaží. Na vzťahu musia pracovať obaja, nie iba jeden partner. Nenecháva všetky veci na tebe, organizuje výlety, prijíma zodpovednosť, ak sa niečo pokazí a snaží sa mať vždy všetko dopredu premyslené.

Keď ti povie, že si krásna, myslí to vážne

Komplimenty a pekné slová ti nehovorí len preto, pretože by ťa chcel dostať do postele. Myslí ich vážne a pri pohľade na teba sa tak aj cíti. Keď je medzi vami osudová láska, tak slová „si krásna“ sa nezameriavajú len na postavu, no aj na vlastnosti a osobu ako celok.

Oslavuje tvoje úspechy a je ti podporou pri neúspechoch

Vždy pri tebe stojí – nech sa deje čokoľvek. Vie, že vzťah nie je len o pekných momentoch, no musí si prejsť aj skúškami a výzvami. Či už zažívaš dobré, alebo zlé obdobie, je pri tebe.

Má vyriešenú minulosť a už ho nezaujíma

Osudový muž ťa vníma ako osudovú ženu. Ak je medzi vami pravá láska, obaja nikdy nespomeniete bývalé vzťahy. Možno medzi rečou, že ste predtým s niekým chodili. Dôležité však je, že osudový muž je s tebou, nie s niekým iným.

Cítiš sa pri ňom bezpečne a vie ťa ochrániť

Máš pri ňom pocit, že sa ti nič nemôže stať. Vieš sa na neho spoľahnúť a veríš, že keby vás niekto napadol na ulici, urobí všetko pre to, aby ťa ochránil.

Trávi s tebou kvalitný čas

Nie je s tebou iba kvôli posteli a milostným veciam – to mu môže ponúknuť každá žena. On je s tebou preto, pretože s tebou chce byť. Je to jednoduché. Chce s tebou tráviť čas, spoznávať a učiť sa nové veci.

Všetko do seba zapadá a nie je to náhoda

Pri osudovom mužovi si povieš, že je všetko tak, ako má byť. Pri ňom budeš mať vnútorný pocit, ktorý ti bude hovoriť, že je to takto správne. Každá vec, ktorá sa vám stane, bude potrebná a dôležitá (a ty to budeš vedieť a cítiť).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating