..ak mi zavoláš iba vtedy, keď to budeš potrebovať ty, zruším to a budem s tebou hovoriť vtedy, keď to tak budeš naozaj cítiť. 

Vieš, ak predo mnou flirtuješ s inými ženami, môžem aj ja chodiť na rande s inými mužmi. Ten nezáujem z tvojej strany je značne viditeľný.

Nemám rada, ak som niekým len využívaná.

Nie som žena, ktorá dá všetko, ale nedostane nič. Nemôžem ti dať viac, než dostanem ja. Nerozumiem tomu, prečo to nedokážeš pochopiť. 

Čo očakávaš, že budem robiť? Odpovedať ti na správy kedykoľvek si zmyslíš? Stáť pri tebe, keď budeš opitý a budeš potrebovať pomoc? Čakať pri mobile, kedy mi zavoláš, že si osamelý?

Myslím si, že to čo chceš sú pekné rečičky. Myslíš si, že môžeš zbaliť každú ženu, na ktorú ukážeš a tak ti môže tvoje ego rásť do nebies.

No ja nie som tá žena, ktorú chceš. Som žena, ktorá ti povie, ako to je naozaj. Ktorá je k tebe úprimná a žena, ktorá ti poskytne toľko, koľko jej dáš.

Možno sa ti nepáči spôsob, akým s tebou teraz zaobchádzam, ale nechcem aby to zašlo priďaleko. Možno by si sa mal pozrieť do zrkadla a uvedomiť si, kto vlastne si.

Je mi ľúto, no ja naozaj nehľadám jednostranný vzťah, v ktorom budem využívaná mužom, o ktorého ani nestojím. Pretože si ani nezaslúžim, aby si so mnou takto zaobchádzal. Nikto si to nezaslúži.

Našťasie viem, akú mám cenu a preto sa nebudem za tebou naháňať, nebudem sa ponižovať a znižovať svoju cenu kvôli tebe. 

Nebudem dávať do nás dvoch maximálne úsilie, keď ty dáš minimum z toho.

Bohužiaľ, tvoj názor na vzťahy je iný. Neberiem ti ho, len vravím, že my dvaja sa k sebe nehodíme.

Odmietam byť tvojou „dievčinou na všetko“. 

Mám svoju hrdosť a neuznávam len jednostrannú lásku. 

Dúfam, že raz pochopíš čo je správne. 

Zdroj titulnej foto: unsplash.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.