Drahá, keď minulosť klope na dvere, neotváraj jej. Keď sa ti ozve tvoj bývalý priateľ, nedávaj mu ďalšiu šancu. Chce ďalšiu šancu len na to, aby ti mohol znovu zlomiť srdce? Chce ďalšiu šancu len na to, aby ťa mohol znova namotať a potom odkopnúť?

Drahá, nedávaj sa lacno, pretože tvoja cena je vyššia. Omnoho vyššia. Nie si jeho náhradný plán, aby k tebe mohol prísť vtedy, keď mu to s inou nevyjde. Nie si jeho druhá možnosť. Nie si tu na to, aby si niekomu slúžila len ako náplasť na to, že sa cíti osamelý.

View this post on Instagram

😍😍 lovers @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

 

Si tu na to, aby si našla skutočnú lásku. Si tu na to, aby si zažila búšenie srdca a to, keď pre niekoho znamenáš viac, ako si vieš predstaviť. Si tu na to, aby si bola niekoho prvý plán. Si tu na to, aby si ťa niekto vybral každý jeden deň a aby za teba bojoval v každej situácii. Si tu na to, aby si bola niekoho prvá možnosť. Bez zaváhania.

Pamätaj na to.

Možno toto píšem z časti pre seba… a možno práve pre teba. Pretože sa teraz cítiš rovnako. Cítiš sa osamelá, cítiš sa veľmi zraniteľná a veľmi ľahký terč. No musíš si uvedomiť, že ak ti to s tvojim bývalým priateľom nevyšlo, bolo to z nejakého dôvodu. Musíš si uvedomiť, že ak sa ti ozve, nemusíš odpovedať. Nemusíš, lebo ho už poznáš a vieš, že je tvoja minulosť. Ty však čakáš na budúcnosť a na to, že opäť pocítiš lásku.

View this post on Instagram

Weekend road trips!! @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Drahá, nezabúdaj na to, že ty nie si nikoho náhradný plán. Nie si taká hlúpa a tak zúfalá, aby si bola pre niekoho iba jedna z možností. Tvoja hodnota je vyššia.

Prosím, buď trpezlivá a počkaj si na muža, ktorý ťa bude milovať úprimne a z celého srdca. Na takú lásku sa oplatí počkať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.