Ty si ten človek, ktorý je s tebou celý život. Sama pred sebou nikdy neutečieš. Tak sa nauč darovať aspoň dve hodinky v týždni len sebe. Nájdi si aktivity alebo relax, ktoré ťa uvoľnia alebo nabijú novou energiou. Miesta, kde ťa realita nenájde a ty odtiaľ budeš odchádzať ako znovuzrodená, pripravená byť opäť tou úžasnou a energickou ženou. Pripravila som pre teba pár tipov, ktoré mi pomáhajú opäť sa nájsť, alebo mi len zlepšia deň.

Tancuj

Čo podporí tvoju ženskosť viac ako tanec a pohyb v rytme hudby? V každom meste na Slovensku máš XY možností, kde sa realizovať. Je úplne jedno či preferuješ jogu, latino alebo chceš twerkovať. Telo je tvoj chrám. Mala by si sa o seba starať už len kvôli zdraviu a vlastnému dobrému pocitu. A samozrejme budeš vyzerať sexi. 😉

Blue-clothes-girl-dance_1920x1080

wallpaperfreedownload.com

Relaxuj

Predstav si, ako si po náročnom dni necháš hýčkať telo. Necháš niekoho, aby sa o teba postaral. Nie, nie frajera. Maséra napríklad. Prenesieš sa do iného sveta, kde si stredobodom pozornosti len a len ty. Zavrieš oči a odchádzaš ako znovuzrodená.

Buď krásna

Vyhraď si čas na úpravu svojich pazúrikov. Veď ťa reprezentujú rovnako ako tvár. 🙂 S výberom farby a typu mi vždy rady pomôžu baby v Luxuria Nails&Beauty. Okrem toho, že sa poriadne vykecám a zasmejem, odchádzam aj s krásne úpravenými nechtami.

16731796_10208468046723175_1399729519_o

unky Collagefoto: instagram @luxuria

Vzdelávaj sa

Nie je to len o peknom tele. Posúvaj sa vpred, buď šikovná a vždy o pár krokov pred všetkými ostatnými a keď sa oni budú rozbiehať ty budeš už  dávno na ceste za úspechom. Na trhu existuje množstvo kurzov, ktoré ťa nielen vzdelajú, ale aj ti rozšíria prehľad.

Nezabúdaj na kamarátky

Kde by sme boli bez svojich ženských polovičiek? 🙂 Venuj svoj čas tej, ktorá tu je vždy pre teba, na ktorú sa môžeš vždy spoľahnúť, ktorá ťa vypočuje, poradí a s ktorou aj ten pohár vína chutí lepšie.

pexels-photo-271645

foto: pexels.com

Najdôležitejší človek na svete si ty sama.  Nie, nie je to sebeckosť ani klišé. Je to znak dospelosti, pretože len dospelá žena si uvedomuje, že vo všetkom musí začať od seba. Dokonca aj v láske. Miluj seba, váž si seba samú a rovnaký postoj bude mať voči tebe aj okolie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.