Muži. Milujeme ich, nenávidíme ich. Najmä vtedy, keď nám dokážu zlomiť srdce tým, že nás vodia za nos. Prečo im na tie sladké reči vždy skočíme? Nikto nevie. Je to prosté zaslepenie láskou. Škoda len, že iba z našej strany. Dávaj si preto pozor, ak z jeho úst začuješ niektorú z nasledujúcich viet. Sú to totiž otrepané frázy, ktorými sa prekrývajú klamstvá.

Si moja jediná

Poznáš ten vtip, kedy si muž pýta na trhoch 10 perníkových sŕdc s nápisom Si moja jediná? Nuž, chlap, ktorý má potrebu tieto slová opakovať, si len zrejme chce „kryť“ chrbát. Prečo by mal potrebu ti to neustále pripomínať? Ak by si bola jeho jediná, nie je dôvod to potvrdzovať.

Nikdy by som ti neublížil

Každý partner dokáže raz ublížiť. Aj keď ťa miluje, aj keby ste to spolu prekonali. Vždy nastane kríza, slovom, skutkom, či ste spolu 3 mesiace alebo 8 rokov. To, ako to vezmeš, je už len na tebe.

Zavolám ti

Jasné, hlavne po tom, čo ste spolu strávili iba jednu noc. Drahá, nezavolá, a ty prestaň očami hypnotizovať ten telefón. Nezaslúži si, aby si strácala čas myšlienkami na niekoho, kto ťa má v paži.

Vôbec nie som žiarlivý

Iba nechcem, aby sa na teba druhý čo i len pozrel. Na zdravej žiarlivosti nie je nič zlé, no nechať si do očí klamať, že k tomu sklony nemá a potom počúvať tie scény, je priveľa.

Spravím to zajtra

Alebo Porozprávame sa o tom neskôr. Všetko, čo chlap „odloží“, bude v odložené ešte poriadne dlho. Kým mu to ty nezačneš znova pripomínať. Zlaté naše ženské nervy!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.