Kto nemiluje ženy introvertky? Áno, možno sú niekedy nepochopené, no potajme sú aj obdivované. Sú to ženy, ktoré majú svoje zásady, no pritom si vedia užívať svoj život. Nie je to o tom, že by nemilovali spoločnosť ľudí, avšak radšej si vyberajú zodpovedne okruh priateľov, s ktorými sa rozprávajú. Žena introvertka si veľmi precízne vyberá, kto zostane v jej živote. Nie že by bola povrchná, to nie, avšak vie, kedy je čas odísť a kto jej len zbytočne ubližuje. Menej hovorí, viac rozmýšľa. Má sny, ciele a plány na ktorých usilovne pracuje.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Miluje kecanie o naozaj podstatných veciach. Vyhýba sa zbytočných konverzáciám, ktoré by jej do života nič nepriniesli, ale naopak, zbytočne by priniesli zlú energiu. Všetko čo robí, musí mať svoj zmysel a ak sa jej niečo nepáči, nezostáva v tom. Možno sa zdá, že je príliš citlivá a možno niekedy vyberavá, no nemieni trpieť niečo, čo sa jej nepáči. Hovorí tomu „strata času“.

godandman.com

Je to silná bytosť, ktorá má svoje zásady a málokedy ich poruší. Vie presne, čo jej škodí a čo ju naopak, posúva ďalej. Premýšľa, avšak nepremýšľa zbytočne.

Z každého zlého dňa, z každej zlej skúsenosti si zoberie ponaučenie a snaží sa k tomu postaviť naozaj zodpovedne.

Nepotrebuje, aby každý vedel, ako sa má dobre a nehodlá o tom ani nikoho presviedčať. O svojich problémoch, trápeniach a tajomstvách hovorí len s najbližšími priateľmi. Miluje knihy, ich vôňu, ich posolstvo a pocit, že sa ocitne raz v 17. storočí, kde zažije milostné chvíľky, či zachraňuje svet ako dievča z budúcnosti. Je to skrytý génius, ktorý sa nepýši tým, čo dokázal, čo má a čo chce. Je častokrát podceňovaná, avšak silná. Miluje pokojné večery s priateľmi pri dobrom pive či vínku, nepohrdne však ani dobrou párty. Koná však tak len veľmi výnimočne. Miluje seriály, filmy, pretože sa cíti, že je súčasťou príbehu, ktorý sleduje.

godandman.com

Je dobrosrdečná, obetavá a pre svojich najbližších je schopná všetkého. Hovorí, že vie, pre koho sa oplatí riskovať. Ak sa zamiluje, je to skutočne vážne. Avšak vyberá si zodpovedne, pretože vie, že je veľmi dôležité milovať osobu, ktorá ju bude robiť šťastnou.