Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Najčastejšie ženské klamstvá z tej najintímnejšej sféry života. Mnohé už určite poznáš, ale zaručene ťa niečo z toho aj prekvapí…

Už by si chlapi mohli zvyknúť, že nie všetko, čo žena povie, je aj pravda. Prečo teda ženy klamú v posteli? Existujú len dve varianty. Buď je to hanblivka alebo je to psychicky narušená osoba, ktorá práve rozohrala nejakú úbohú hru.

No najčastejšie je úbohý ten dotyčný muž a žena nechce raniť jeho city. Predsa len, muž by mal v posteli vedieť, čo a ako a keď sa to nezhoduje s očakávaním partnerky, je veľmi ťažké vôbec konverzovať na túto tému. Každá žena je tak trošku herečka. A aj v posteli.

1. Predstieraný orgazmus

Muži nie sú až takí drsní, ako sa o nich hovorí. Aj ich by zranilo vedomie, že nedokážu priviesť svoju partnerku k orgazmu. Možno raz, dvakrát by to snáď aj nejaký z nich prežil, ale pravidelne neuspokojiť ženu tak, že jej v hlave vybuchne súkromný ohňostroj, je pre chlapov veľmi frustrujúce.

A čím viac sa snažia, tým je to horšie. No na obhajobu musíme uznať, že niektoré ženy sa dokážu urobiť len s fľašou vína a zbíjačkou medzi nohami.

2. Predstierané vzdychy

Po vzore pornoherečiek sa asi ustálilo, že čím viac žena vzdychá, tým je mužov orgazmus bližší. Lepšie ako byť ticho a tváriť sa nezaujato, nie? Nehovoriac o orálnych radovánkach, ktoré sú veľmi často sprevádzané falošnými vzdychmi a predstavou toho, ako ti žena rozbíja o hlavu prvú vec, čo má po ruke.

Lebo presne na to myslí. Čo to dočerta stváraš! Žiadne ventilátorové pohyby, či kreslenie abecedy jazykom a ani gynekologické pátranie v jej útrobách, žiadnu ženu k orgazmu nepriviedlo.

3. Ženská duša, dobrá duša…

RichardFoster/flickr.com

4. Výhovorky, prečo nie

Ak sa žene jednoducho nechce, vyhovorí sa na menštruáciu, lebo si asi myslí, že muž nevie počítať, alebo na rôzne bolesti. Najobľúbenejšia je bolesť hlavy. Avšak, pozor milé dámy, práve sex pomáha odstraňovať takéto boľačky. Len tie fejkové nie. Takže toto vám viac už neprejde.

Najideálnejšie je tváriť sa, že už ste dávno v ríši snov, pretože presviedčať nadržaného chlapa o tom, aká ste strašne unavená a či by sa chcel ukájať nad mŕtvolou, keďže sa teraz na nič nezmôžete, je ako hádzať hrach o stenu. Bez efektu. On verí vo vaše vzkriesenie do poslednej sekundy.

5. Viem sa vyhovoriť, level expert

C_Scott/pixabay.com

6. Telesné vône

Nejednej žene práve nesadol telesný pach jej milenca. Žiaľ, ani parfém, a ani hodinové drhnutie niekedy nepomôže. Chémia nepustí a je vysoko pravdepodobné, že sa dvaja ľudia pri sexe aj spotia. No ukončiť to uprostred s tým, že je žene z neho na zvracanie, to by už chlap nerozdýchal.

Preto sa žena elegantne vyhovorí na alkohol alebo sa naučí dýchať ústami. Ani taký orál pre ženu nie je veľkým lákadlom, ak si práve nevyšiel zo sprchy a ak nevieš odolať, a rád by si to ukončil v jej ústach, vždy si pýtaj povolenie. Ženy vedia predstierať všeličo, ale dáviaci reflex si robí, čo chce. 

7. Každý trapas treba dokonale zamaskovať

zdroj: unsplash.om
stockpik/pixabay.com
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.