Ak nedáš mužovi dôvod, nevznikne žiadna nevera. Čo teda robiť, aby ste zostali s tvojou polovičkou spolu šťastní? Inšpiruj sa našimi radami.

Komunikácia je základ

Hoci muži rozprávajú menej ako ženy, majú rovnakú potrebu zdieľať svoje názory a postoje, len trochu iným spôsobom. Preto sa svojej polovičky začni viac pýtať na to, čo má rád, čo ho v poslednej dobe zaujalo, čo mu vo vzťahu prekáža a čo naopak oceňuje. Čím viac sa o neho budeš zaujímať, tým viac si ťa bude všímať. Rozprávanie so svojím mužom je čas investovaný do dobrej budúcnosti, uvidíš.

Dbaj o svoj vzhľad

Muži v prvom rade vnímajú vizuálne a až potom sa pozerajú na dušu. Nemôžeme im to vyčítať, sú jednoducho takí. Preto sa nezabúdaj o seba starať, aj keď si už vo vzťahu. Vzbuď u neho túžbu každý deň. Stačí pri tom tak málo. Jemne sa nalíčiť, urobiť si jednoduchý účes alebo si raz za čas na seba obliecť priliehavé šaty a obuť ihličky. Upravená žena je atraktívnejšia a cíti sa oveľa lepšie, ako tá v teplákoch a so strapatými vlasmi. Rovnako tak aj pôsobí na svoje okolie.

zdroj: unsplash.com

Budujte si spoločné koníčky

Na udržanie fungujúceho vzťahu nestačí zdieľať len spoločnú spálňu. Treba do neho investovať svoj čas a snahu. Budovanie koníčkov je jeden zo základných pilierov, na ktorom vzťah bez nevery stojí. Zdieľanie aktivity, ktorú máte radi obaja, vás posúva dopredu. Nevznikajú zbytočné dôvody na to, aby sa išiel chlap „vyblázniť“ niekde inde.

Nájdi dôvod na pochvalu

Muži sú večné deti a deti treba chváliť. Neustále. Nie je na tom nič zlé, tebe to zaberie len pár minút a tvojej polovičke sa zlepší nálada. Zapamätaj si, že ak chlap necíti uznanie, bude ho hľadať v inej náruči. Navyše dobre cielená pochvala zvýši aj jeho výkon. Napríklad ho pekne popros, či by ti mohol pomôcť s prípravou obeda. Neskôr ho pochváľ za to, ako ti skvelo asistoval a že bez neho by ten obed nebol taký vynikajúci. Uvidíš, že ti bude chcieť pomôcť aj nabudúce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.