Pamätáš si, aký to bol pocit byť zamilovaná? Možno áno. Možno nie. Bolo to neopísateľné a ty sama na to nikdy nenájdeš slová. Láska sa nedá opísať. Takisto ako sklamanie z nej. Ale už prešiel istý čas a teraz je perfektná príležitosť ísť ďalej. Nikto nebol výnimkou. Ani ja a ani ty. Nikto. Na každého si počká láska, u niektorých pretrvá, no častokrát odíde. Nečakane. Nechá nám pár rán a odrenín. No verím, že tie tvoje sa už zahojili.

Si pripravená opäť milovať? Si pripravená prijať do tvojho života niekoho nového? To musíš vedieť ty. Ty musíš cítiť, že je čas nechať minulosť minulosťou a dokážeš sa znovu zamilovať bez toho, aby si chcela na niekoho zabudnúť.

large (5)

weheartit.com

No vravím ti, neboj sa zamilovať. Nemaj srdce zatvorené. Nemaj ho z kameňa. Neboj sa opäť zamilovať a byť šťastná z lásky. Viem, každý potrebuje istý čas, aby sa jeho srdce zahojilo a on opäť mohol milovať. Možno tvoj čas práve nastal. Neboj sa toho. Neboj sa byť milovaná a neboj sa cítiť motýliky v bruchu.

Bojíme sa milovať znovu. Bojíme sa opäť prejaviť city, pretože sa bojíme sklamania z lásky. Prosím, nechci sa zamilovať nasilu alebo hľadať útechu v niekom, koho iba využívaš pre svoje falošné šťastie. Prosím, nechaj svoje srdce oddýchnuť a nehovor, že nechceš byť sama. No ak tvoje srdce bude vyliečené, budeš to cítiť. Vtedy pochopíš, že je čas na lásku. Príde to nečakane, úplne spontánne a bude to krásne!

Láska prichádza vtedy, keď ju najmenej čakáme, no zasiahne nás úplne. Vtedy budeš vedieť, že sa chceš zamilovať, že sa nebojíš lásky a že ty aj tvoje srdce ste pripravené mať vo svojom živote niekoho, kto bude ten správny. O kom budeš chcieť vedieť, aký mal deň. ako sa cíti a či sa na teba teší. O kom budeš chcieť vedieť čo ho napĺňa. Na koho budeš chcieť dávať pozor a ochraňovať ho.

Drahá moja, neboj sa znovu zamilovať. 

Úprimne. 

Neboj sa lásky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.