Pamätáš si, aký to bol pocit byť zamilovaná? Možno áno. Možno nie. Bolo to neopísateľné a ty sama na to nikdy nenájdeš slová. Láska sa nedá opísať. Takisto ako sklamanie z nej. Ale už prešiel istý čas a teraz je perfektná príležitosť ísť ďalej. Nikto nebol výnimkou. Ani ja a ani ty. Nikto. Na každého si počká láska, u niektorých pretrvá, no častokrát odíde. Nečakane. Nechá nám pár rán a odrenín. No verím, že tie tvoje sa už zahojili.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Si pripravená opäť milovať? Si pripravená prijať do tvojho života niekoho nového? To musíš vedieť ty. Ty musíš cítiť, že je čas nechať minulosť minulosťou a dokážeš sa znovu zamilovať bez toho, aby si chcela na niekoho zabudnúť.

large (5)

weheartit.com

No vravím ti, neboj sa zamilovať. Nemaj srdce zatvorené. Nemaj ho z kameňa. Neboj sa opäť zamilovať a byť šťastná z lásky. Viem, každý potrebuje istý čas, aby sa jeho srdce zahojilo a on opäť mohol milovať. Možno tvoj čas práve nastal. Neboj sa toho. Neboj sa byť milovaná a neboj sa cítiť motýliky v bruchu.

Bojíme sa milovať znovu. Bojíme sa opäť prejaviť city, pretože sa bojíme sklamania z lásky. Prosím, nechci sa zamilovať nasilu alebo hľadať útechu v niekom, koho iba využívaš pre svoje falošné šťastie. Prosím, nechaj svoje srdce oddýchnuť a nehovor, že nechceš byť sama. No ak tvoje srdce bude vyliečené, budeš to cítiť. Vtedy pochopíš, že je čas na lásku. Príde to nečakane, úplne spontánne a bude to krásne!

Láska prichádza vtedy, keď ju najmenej čakáme, no zasiahne nás úplne. Vtedy budeš vedieť, že sa chceš zamilovať, že sa nebojíš lásky a že ty aj tvoje srdce ste pripravené mať vo svojom živote niekoho, kto bude ten správny. O kom budeš chcieť vedieť, aký mal deň. ako sa cíti a či sa na teba teší. O kom budeš chcieť vedieť čo ho napĺňa. Na koho budeš chcieť dávať pozor a ochraňovať ho.

Drahá moja, neboj sa znovu zamilovať. 

Úprimne. 

Neboj sa lásky.