Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pokiaľ nebývaš sama, tak sa zamkni v izbe, skontroluj, že si v tej miestnosti naozaj sama, zapáľ si sviečku, aby vzniklo šero. Tie pekné tangá si daj dole a ľahni si nahá do postele, rozpustili si vlasy, lebo tak to mám rád a začni sa sústrediť na dnešný príbeh.

Dnes budem písať naozaj rýchlo, pretože Petra už čaká nahá vedľa mňa. Pozoruje ako ťukám do klávesnice a narastá jej sebavedomie, lebo konečne sa dočkala toho, že o nej napíšem článok, že si o nej prečíta pár tisíc žien, ktoré chcú byť na jej mieste.

Čierny top od Hilfigera nechala položený vedľa postele, vôňu jej nakrémovanej pokožky budem cítiť v perinách ešte dlho. Sedím úplne nahý s položeným macbookom na nohách a čakám, či Petra naberie odvahu, rád by som dostal fajku počas toho ako píšem, určite by to bolo zaujímavejšie.

Skús sa do mňa nezamilovať, skús si to len bezhlavo užiť, stať sa mojou subkou a ráno sa prebúdzať s mojim menom na perách, s vetou, že to chceš znovu.

Odkladám notebook na nočný stolík a držím ťa za nohy, jemne priťahujem tvoju panvu k sebe, zatiaľ čo si nasliním pery. Nedočkavý jazyk to má namierené presne medzi stehná. Ja skrátka milujem orálny sex, milujem tu chuť pussy, to chvenie, ktoré ma len utvrdzuje v tom, že to robím dobre, že nepotrebuješ dnes môj penis na to, aby si zažila kurva dobrý orgazmus.

View this post on Instagram

Monday Mood. @angelicablick

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Nemôžem zastaviť moju nápaditosť, preto vyťahujem z nočného stolíka vibrátor, sedím v tureckom sede, tvoju panvu mám vyloženú na nohách, zatiaľ čo tvoje nohy mi obopínajú chrbát. Dávam ti vibračného kamaráta do rúk a prosím ťa, aby si ho poriadne naslinila. Užívam si ten pohľad na to, ako si ho dávaš až do hrdla.

Horúcimi dlaňami ti masírujem prsia a čakám, keby budeš konečne pripravená. Vkladám ti tú hračku dnu až na doraz a zapínam vibráciu na strednú úroveň. Jednou rukou držím vibrátor, aby nevykĺzol, druhou ti nadvihujem panvu a dávam si ju bližšie k ústam. Začínam hru jazykom v kombinácii s vibračným kamarátom a užívam si ten pocit, keď sa ti nohy trasú do jeho rytmu.

Dnes to chcem prežiť trochu ležérne, chcem len sedieť, cítiť vo vzduchu tvoj orgazmus, chcem cítiť tvoju horúcu pokožku na mojom jazyku, chcem po tvojom orgazme ten vibrátor vysunúť a vložiť ti ho znovu do úst a na konci večera počuť, že Adam to robí najlepšie, že tak mokrá si nikdy nebola.

Takže, ak si po prečítaní tohto článku vzala do rúk vibrátor a predstavila si ma, potom sme na dobrej ceste k tomu, aby sa to niekedy reálne stalo.

Nech sa ti o mne dnes sníva.

A.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.