Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Poznáš ten pocit, keď po niekom veľmi dlho túžiš, predstavuješ si ako ťa bozkáva, ako sa hýbe v posteli a ako vonia?

Ja to prežívam už druhý mesiac. Volám sa Adam, čerstvý Bc. na nemenovanej výške v Bratislave. Venujem sa trénovaniu plávania detí predškolského veku. Už vyše dvoch mesiacov som platonicky zamilovaný do maminy malej Emmky, ktorá u mňa pláva. Tá bohyňa ju každý utorok prinesie na tréning v mini šatách a za sebou necháva úžasnú vôňu telového mlieka. Vždy tam tak postáva pri dverách s pohľadom na mňa. Neviem, či sleduje zlatú dcérku, ako sa učí potápať alebo mňa, ako ju nenápadne zožieram pohľadom. Občas mám pocit, že je to obojstranné, lebo jej prenikavý pohľad mi niekedy opätuje aj niekoľko sekúnd.

Pravidelne tam postáva celý tréning. V rukách sa hrá s kľúčikom od mercedesu a bezdôvodne sa usmieva. Musím sa priznať, že každá moja predstava je upriamená len na ňu. Predstavujem si, ako asi pod tými šatami vyzerá, či tie krásne prsia nie sú umelé a či je dole na hladko.

Jeden úplne bežný deň som sa s ňou zakecal ešte pred tréningom. Emmka totiž spomínala, že mamina nevie plávať a presne to bola trefa do čierneho. Myslím, že dosť nervózne som sa pýtal, či nechce skúšobnú hodinu plávania, že preberieme len základné veci, nič komplikované. Skonsolidoval som sa až na jej rýchlu odpoveď, že už je najvyšší čas, aby sa to konečne naučila a hneď sme si dohodli súkromnú hodinu. Schválne som navrhol sobotu poobede, dobre viem, že vtedy na bazéne nie je nikto, iba ja a jedna strašne lenivá recepčná, ktorú by určite nenapadlo postaviť sa a ísť kontrolovať bazén. Bola tak extrémne lenivá, že dokonca raz zaspala uprostred dňa na stoličke, pripomínajúc zvednutú kvetinu. Tuším to mám aj odfotené.

Keď prišla tá osudová sobota, 18:00 večer, ešte doma som si oholil (hádam úplne dokonale) môjho kamoša, upravil si strnisko a hor sa do práce. Len som prišiel na bazén, už tam čakala. Calvin Klein plavky lemovali jej opálenú pokožku. Detailne som si prezrel jej dlhé nohy, marhuľkovo guľatý zadok a dlhé blond vlasy, ktoré si postupne dávala do copu. Stál mi, musím sa priznať. Lenže mne stál už od rána, tá predstava nešla zastaviť, už ráno som si predstavoval, ako ju nakladám odzadu, za vlasy, bozkávam na uchu. Bože! Úprimne, skús zavrieť oči. Áno ty, čo to teraz čítaš, zavri oči a predstav si, ako si zadkom otočená k mužovi, ktorého tajne miluješ, dáva ti jemne dole plavky, už pripravený vniká do teba. Pritom ťa drží jemne, naozaj len jemne, za krk a rozdáva ti bozky všade, kam dočiahne. Zaručene cítiš tam dole chvenie. Priznaj to.

View this post on Instagram

Pool days

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Plávanie išlo od ruky, Emmka očividne klamala, keď tvrdila, že mamina plávať nevie. Alebo len povedala doma dcére, aby toto povedala na tréningu? To sa asi nikdy nedozviem.

Mal som plán, ako ju dostať, no ona to celé zmenila. Hrala svoju hru, nečakala kým jej niečo naznačím. Sama dobre vedela, že po nej túžim. Ani nie po pol hodine mi ho honila v súkromnom rohu bazéna. Nenápadne, ale s veľkým záujmom si naňho sadla. Nedočkavo jazdila sem a tam a ja som nemal právo na nič. Len som sedel s hlavou v oblakoch, nechápavo pozeral na tú bohyňu, ktorá plní moje predstavy na 120 %. Netrvalo dlho a spravila sa. Otočená ku mne, pri pohľade do očí mi výkrikom potvrdila, že to bola dobrá hra. O môj orgazmus nešlo, tá žena mala prednosť.

Volá sa Nikola. Keď si nájdeš význam tohto mena, je to presne šité na mieru tejto úžasnej mamine. Spĺňa všetko, čo sa tam dočítaš, je sebavedomá, má svoje túžby a predstavy, je ochotná urobiť všetko len preto, aby bola nezabudnuteľná. A ja? Mne zostáva čakať, kým bude ďalšia sobota a dúfať, že ju tam znovu uvidím.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.