Trendy v móde sú veľmi nevyspytateľné a dokážu sa meniť doslova zo dňa na deň. Najnovší trend doslova pobláznil celý svet, no keď ho uvidíš, sama nebudeš chápať prečo.

Tiež zvykneš väčšinou nosiť veľké kabelky, do ktorých okrem potrebných vecí zmestíš aj celý nákup a keď niečo rýchlo potrebuješ, nikdy to v nej nevieš nájsť? Prípadne keď ideš niekam von, zvolíš nejakú menšiu crossbody kabelku, kam si dáš len najpotrebnejšie veci ako mobil, peňaženku, kľúče a rúž?

Tak to robí asi väčšina z nás. O to viac nás prekvapil najnovší trend v doplnkoch, ktorým sú mikro či mini kabelky. Ale nečakaj veľkosť, do ktorej v prípade núdze niečo dáš. Veľkosť kabeliek je taká, že sa hodí prinajlepšom bábike Barbie a nezmestí sa do nich absolútne nič.

Môže teda slúžiť len ako doplnok, ktorý sa stal ale veľmi obľúbeným a na Instagrame nájdeš mnohé modelky, ktoré tento trend ochotne prezentujú. A pritom im nerobí problém za takýto kúsok vysoliť niekoľko stoviek. Pretože trendy nie sú lacné a za túto mini kabelku si značka Jacquemus pýta poriadne sumy. Vzala by si si niečo podobné aj ty?

View this post on Instagram

Hermès

A post shared by @ haute4u on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.