Filmy o láske
Instagram/kissingboothdaily, aftermovie

Veríme tomu, že každý jeden film z tohto zoznamu si už videla. No vieš čo je na tom najlepšie? Tieto filmy o tínedžerskej láske sú tak krásne, že ich môžeme sledovať aj niekoľkokrát a nikdy nás neprestanú baviť. Dokonca si vždy pri nich aj poplačeme, pričom už vieme, čo sa stane.

Takéto filmy jednoducho k životu potrebujeme. Ak raz budeš mať nanič náladu a budeš túžiť po tom, aby si na dve hodinky vypla, zaliezla pod deku a pozrela si niečo dobré, siahni po tomto zozname. Vybrali sme pre teba len tie overené, ktoré naozaj nikdy nesklamú. Ak nám na zozname niečo chýba, daj vedieť do komentára.

Ktorý z týchto filmov je tvoj najobľúbenejší?

Polnočná láska

Katie má 17 rokov a trpí vzácnou chorobou, kvôli ktorej nemôže vychádzať na slnečné svetlo. Celý svoj život teda trávi vo svojej izbe, odkiaľ sleduje Charlieho, do ktorého sa platonicky zaľúbi. Raz večer, keď vyjde do ulíc, na neho narazí a začne sa medzi nimi jedinečný vzťah.

Stánok s bozkami

Tento film sme už spomínali vo viacerých článkoch a obidva diely jednoducho patria k naším naj. Vzťah medzi Elle a Noahom je presne taký, po akom túžia všetky mladé baby. A ešte viac by chceli mať také priateľstvo, aké má Elle a Lee. Dokáže tieto dva vzťahy skĺbiť dokopy? Je to trilógia a odporúčame ti pozrieť všetky časti, lebo ide o príbeh na pokračovanie.

LOL

Pamätáš si ešte na časy, kedy bola Miley Cyrus „normálna“? Lola je typická tínedžerka, ktorá má pred svojou mamou tajnosti a užíva si študentský život. K tomu patrí aj prvá láska, prvé sklamania. Aj napriek všetkému si so svojou mamou dokáže vybudovať krásny vzťah.

Posledná pieseň

Miley Cyrus po druhý raz. Ronnie sa obrátil život hore nohami, keď sa jej rodičia rozviedli. Jedno leto bude musieť stráviť u svojho otca. Tam ale natrafí na svoju prvú lásku a šancu dá dokonca aj svojim rodičom, aby sa ich vzťahy zlepšili.

Na vine sú hviezdy

Hazel a Gusa spája boj so zákernou chorobou, akou je rakovina. Dvaja mladí tínedžeri však aj napriek nepriazni osudu nestrácajú humor ani nádej, aby si splnili svoje veľké sny.

Ja, Simon

Simon je typický tínedžer, ktorý má dobrých rodičov a skvelých priateľov. Má však jedno tajomstvo – páčia sa mu chlapci. Nikomu o tom nepovedal, až kým sa na škole nepriznal iný chlapec. Začali si spolu písať, až kým sa ich konverzácia neobjavila na internete.

After

Milostný príbeh Tessy a Hardina v tomto zozname jednoducho nesmie chýbať. Veď viaceré mladé baby túžia po vzťahu so „zlým chlapcom“. Určite odporúčame obidve časti a dokonca sa môžeme tešiť aj na tretie a štvrté pokračovanie.

Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Čo by si robila na mieste Lary Jean, keby sa všetci chlapci dozvedeli, že sa ti kedysi páčili? Ona a Peter napokon začnú predstierať, že spolu chodia. Kedy si však uvedomia, že to viac nechcú len predstierať?

Ak sa ti tento rebríček páčil, pozri si aj náš starší článok, kde nájdeš seriály, ktoré ťa naučia všetko, čo by si o láske a chlapoch mala vedieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating