Aký je mužský ideál ženskej krásy? Čo mužov na ženách najviac priťahuje?

Sto ľudí, sto chutí, platí aj v tomto prípade. Niektorí sa sústredia len na vzhľad, iní chcú ženu, ktorá je krásna a inteligentná zároveň, ďalší si hľadajú partnerku, ktorá im zabezpečí „full-servis“… Dnes vám predstavujeme 10 typov žien podľa portálu mesmerizingwords, ktoré sa mužom najviac páčia. A nie, takmer vôbec nejde o vzhľad.

 Veď posúďte sami…

#1 Dievčatko

Nie, v tomto prípade nejde o žiadne lolitky. Existuje skupina mužov, ktorí preferujú partnerky, ktoré sú krehké, jemné, tak trochu detinské, veselé a submisívne. Svoju rolu vo vzťahu s nimi vnímajú ako tú dominantnejšiu a zároveň ochranársku a starostlivú. Vyhovuje im, že oni sú tí, ktorí majú na starosti väčšinu povinností, napríklad okolo spoločnej domácnosti.

#2 Tajomná dáma

O tom, že muži tajomstvá priam zbožňujú, nemusíme veľa písať. Vzrušuje ich žena, ktorá je obklopená rúškom tajomna a záhadnosti. Užívajú si to, že sa pri nej nikdy nenudia, že si vôbec nie sú istí svojou pozíciou, a že sa musia snažiť a bojovať o jej pozornosť a dôveru.

#3 Sexy kosť

Je to už v prirodzenosti mužov, že ich priťahujú isté ženské krivky. Dávajú to svojím správaním patrične najavo. Iste, niekedy to ženám polichotí, no vie to liezť aj poriadne na nervy. Mužom je to však jedno.

zdroj: Photo by Valeria Boltneva from Pexels

#4 Nevinná panna

Áno, aj v dnešnej spoločnosti sa nájde mnoho mužov, ktorí si za svoje partnerky hľadajú panny. Mýlite sa, ak si myslíte, že je to spojené len s náboženstvom. Mužská rivalita sa prejavuje dokonca aj v tom, že nie sú ochotní tolerovať, aby mala ich partnerka okrem nich iných sexuálnych partnerov. A je jedno, že to bolo už dávno…

#5 Superžena

Odvážna dobrodružka, ktorá sa nebojí ničoho a pred ničím len tak necúvne? Možno sa čudujete, no aj na tento typ žien letia muži ako osy na sladké. Avšak, takéto alfa ženy majú čo robiť, kým medzi tým množstvom submisívnych obdivovateľov nájdu niekoho, kto by sa k nim hodil.

#6 Bad girl

Dôvod je prostý – mužské fantázie o tom, aké to s ňou musí byť v posteli…

zdroj: freepik.com

#7 Inteligentná žena

Nie, nemáme na mysli biflošky či razantné kariéristky, skôr myslíme na tie ženy, ktoré rozmýšľajú vlastnou hlavou, vedia si utvoriť svoj názor a presadiť si to svoje. Muži sa za nimi radi obzerajú, najmä vtedy, keď hľadajú rovnocennú partnerku.

#8 Mama

Teda, myslíme skôr na ženu s materskými sklonmi, ktorá sa o svojho partnera postará, ako sa patrí – navarí, ožehlí, operie… Pre ženy je to hotové peklo, pre mužov hotový raj. Vôbec im nevadí, že sa správajú ako deti, nie ako muži, pohodlie je pohodlie.

#9 Hviezda

Sebavedomá, krásna, obľúbená a obdivovaná. Aj takéto ženy muži zbožňujú, no väčšinou sa boja s nimi nadviazať kontakt a radšej ich len z diaľky pozorujú. Osmelia sa tí odvážnejší alebo tí hlúpejší, ktorí sa potom detsky a priehľadne predvádzajú.

#10 Čudáčka

Či už ide o outsiderku, sivú myšku alebo vyznávačku altertnatívneho štýlu v čomkoľvek, sú chlapi, ktorí sú zaťažení na tento typ žien a práve ich zvláštnosť ich priťahuje a vzrušuje.

Čo si o tom myslíte vy? Viete ako sa hovorí, že podobné priťahuje podobné…

zdroj: mesmerizingwords

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.