Celebritné rozchody, ktoré boli najviac sledované médiami a hovorí sa o nich dodnes.

Perrie Edwards & Zayn Malik

Hviezda zo skupiny Little Mix povedala, že rozchod so Zaynom bol pre ňu veľmi bolestivý a náročný. “Bolo to naozaj hrôzostrašné. Najhoršie momenty môjho života. Boli sme spolu takmer 4 roky a z toho 2 roky sme boli zasnúbení. Rozišiel sa so mnou cez sms správu“ vyjadrila sa Perrie.

Khloé Kardashian & Tristan Thompson

Jeden z amerických rozchodových škandálov. Partner Khloé, Tristan, pobozkal najlepšiu kamarátku Kylie Jenner, Jordyn Woods. Jordyn bola blízkou priateľkou rodiny Kardashianiek, objavovala sa aj v Keeping Up With The Kardashians. Khloé a celá jej rodina s ňou prerušila všetky kontakty, vrátanie Kylie, s ktorou boli nerozlučná dvojica.

Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Asi najneočakávanejší a najšokujúci rozchod roka 2019. Po menej ako roku svadby sa Miley a Liam definitívne rozišli. Ešte viac šokujúce bolo, že iba pár dní po rozchode začala Miley randiť s Kaitlynn Carter.

Katy Perry & Russell Brand

Niekoľko ročné manželstvo sa skončilo sms správou od Russella pre Katy, že sa s ňou rozvádza. Bolo to zo dňa na deň, niekoľko dní potom sa jej vôbec neozval.

Iggy Azalea & Nick Young

Iggy sa rozišla so svojim priateľom po tom, čo našla kamerové záznamy z ich spoločného domu, kde si Nick vodil rôzne ženy počas jej odcestovania. Krátko po rozchode sa dokonca dozvedela, že jeho bývalá partnerka bola s ním tehotná.

Selena Gomez & Justin Bieber

Selenin a Justinov vzťah bol najrozoberanejším vzťahom za posledné roky. Niekoľkokrát sa rozišli, mali iných partnerov no nakoniec sa vždy k sebe vrátili. Ich vzťah sa skončil nadobro, keď sa po poslednom rozchode dal dokopy s Hailey Baldwin, ktorú krátko na to požiadal o ruku. Dnes sú manželmi.

Zdroj: cosmopolitan.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.