Každý máme tú svoju závislosť. Pre niekoho je to internet, pre iného ustavičné sms, nakupovanie,  káva či fajčenie. Vieš, aká závislosť je charakteristická pre tvoje znamenie?

Baran –  Twitter/ Facebook

Baran je impulzívne znamenie, ktoré rado dáva najavo svoje názory. Zdá sa, že sociálne siete boli stvorené práve pre neho, pretože mu poskytujú dostatok miesta na zdieľanie svojich myšlienok.

Býk – čokoláda

Býci zvyknú byť priveľmi zodpovední, spoľahliví a praktickí na to, aby sa im vyvinula nejaká nebezpečná závislosť. Nemôžeme sa čudovať, že je to len čokoláda – veď kto by ju nemiloval?

zdroj: unsplash.com

Blíženec – nakupovanie

Prispôsobiví a zvedaví. Sledujú najnovšie trendy a na základe toho si neustále doplňujú svoj šatník. Keď k tomu prirátame ich nerozhodnosť, často kúpia aj viac kúskov naraz.

Rak – zlé vzťahy

Chudáčik rak. Stále sa zamiluje do toho nesprávneho, a napokon ostane so zlomeným srdcom. A to len vďaka jeho lojalite, citlivosti a empatii.

Lev  – Instagram

Myslí si o sebe, že je najlepší a má to tak nejako v povahe. Práve preto pre neho Instagram predstavuje miesto, kde môže dávať na obdiv ilúziu svojho perfektného a dokonalého života.

Panna – káva

Na čom inom by mohlo byť závislé to najusilovnejšie znamenie? Stále tvrdo pracuje a všetko analyzuje, preto patrí kávička medzi neodmysliteľnú súčasť dňa.

zdroj: unsplash.com
Váhy – mobilný telefón

Neber to v zlom, každý sme tak trochu závislí na svojich smartfónoch. Ale špeciálne to platí pre Váhy. Pokiaľ majú možnosť, vyhnú sa osobnej konfrontácii a presmerujú na svoj telefón.

Škorpión – reality show

Vášnivý a trochu tvrdohlavý škorpión miluje atmosféru reality show. A vôbec sa to nehanbí priznať, ak nejaké v televízii dávajú, rád si ju pozrie.

Strelec – cestovanie

Ľudia narodení v znamení Strelca majú túlavé topánky. Milujú zbaliť si svoje veci a vyraziť objavovať nové miesta, mestá a ľudí, na čom si časom vedia vytvoriť peknú závislosť.

zdroj: pexels.com
Kozorožec – práca

V pracovej oblasti sú Kozorožci naozaj najlepší. Ale nič nie je zadarmo. Byť zodpovedný a disciplinovaný v práci je jedna vec, ale nevedieť prestať pracovať je zas iná!

Vodnár – čítanie

Vo svete kedy sú naše tváre obrátené do nemých obrazoviek nie je najhoršou závislosťou čítanie. Vodnár je od prírody intelektuálne orientovaný mysliteľ, a tak nie je žiadnym prekvapením jeho závislosť na čítaní kníh.

Ryby – spánok

Tak jemné a citlivé znamenie. So všetkým svojim emocionálnym náporom sa vedia úžasne vysporiadať –  a to tak, že si pospia.

Zdroj: diply.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.