Všetky znamenia majú v sebe niečo, čím si podmaňujú svoje okolie. Niektoré znamenia to vedia viac, niektoré menej. Záleží to od nálady, situácie, častokrát od temperamentu a od toho, či sa osobám po blízku chce. Čo sa týka žien, niekedy vedia byť riadne prefíkané a obmotajú si muža okolo prstu hneď na prvom stretnutí. Niektoré sa musia zase viac snažiť, no o to dlhšie im vzťah vydrží.

Tu sú znamenia žien, ktoré mužov najviac priťahujú.

Ryby

Žena v tomto znamení je tajuplná. Muži ju zbožňujú, pretože má nevinný pohľad, ktorým všetkých zvádza. Jej poznámky na osoby sú väčšinou sarkastické, no dobre vie, že by neublížila ani muche. Pred mužmi sa tvári ako slabá žena, no v svojej domácnosti dokáže všetko opraviť sama.

Blíženci

Žena v znamení Blíženci je prefíkaná ako líška. Horí po nových veciach a skúsenostiach. Muži ju milujú pre jej detskú povahu, no v posteli vie byť temperamentná. Je pôvabná, no nevadí jej nosiť tepláky a jesť na večeru pizzu. S touto ženou sa muži nikdy nenudia a vždy zažijú nové dobrodružstvá.

zdroj: Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Škorpión

Aká žena sa narodí v znamení Škorpióna? Jedine vášnivá. Očaruje všetkých mužov vo svojej blízkosti a vždy dosiahne svoje. Túži po tom, aby ju niekto miloval, no keďže jej väčšina mužov len láme srdce, občas býva zatrpknutá. Ukáže svoju šikovnosť tým, že v bare dokáže baliť viac mužov naraz, no domov odíde len s tým najlepším.

Baran

Optimistická žena narodená v tomto znamení nikdy nemá o mužov núdzu. Hádžu sa k jej nohám tak často, až zabudne na to, aké je to byť sama. Komplimenty sa jej sypú z rúk a to je práve tá vec, ktorou všetkých očarí. Muži totiž milujú, ak ich niekto chváli a ocení za to, čo robia. Keď si takto muža získa, je schopný pre ňu urobiť všetko, čo si bude želať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.